MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

„Włącz zdrowie. Choroby cywilizacyjne” w Discovery Life!

Choroby cywilizacyjne to zmora naszych czasów. Stres, siedzący tryb życia, nowe technologie, zła dieta czy brak aktywności fizycznej mają niszczący wpływ na nasze zdrowie. Co możemy z tym zrobić? W premierowym odcinku cyklu „Włącz zdrowie” Agata Młynarska zaprosi do studia wyjątkowych gości.

 

Jak radzić sobie z rosnącym problemem otyłości? Co się dzieje, kiedy zbyt dużo czasu spędzamy ze smartfonem lub laptopem? Jak zachowuje się nasze ciało, kiedy non stop nosimy szpilki? Czy można uniknąć powszechnych zwyrodnień kręgosłupa, żeby po latach cieszyć się zdrowiem i sprawnością fizyczną? Jak wyrobić sobie zdrowe nawyki? Jakie stosować zabiegi na skórę i ciało, żeby wspierać procesy naturalnej odnowy oraz leczyć już powstałe zwyrodnienia?

Na te i więcej pytań odpowiedzą goście Agaty Młynarskiej – lek. med. Dariusz Klarecki, trener personalny Qczaj, sportowiec Radosław Majdan, aktorka Joanna Kurowska oraz prezenterka telewizyjna Dorota Gardias.

Premiera już 17 czerwca o godz. 21:20 w Discovery Life

WŁĄCZ ZDROWIE – opis cyklu

„Pięć najczęstszych przyczyn bólu głowy”, „Kiedy dolegliwości brzucha są groźne?”, „Jak wyleczyć się z przeziębienia domowymi sposobami?” „Co może oznaczać podwyższone ciśnienie?” – to jedynie przykładowe nagłówki artykułów internetowych. To właśnie tam ludzie coraz częściej szukają informacji na temat swojego zdrowia. Dla wielu z nich sieć pełni funkcję domowego lekarza i staje się podstawowym źródłem wiedzy o różnych chorobach. Jak w tym zalewie niesprawdzonych informacji odnaleźć wiarygodne dane?

Projekt Discovery Life „Włącz zdrowie” to cykliczny, emitowany na żywo program, który premierę kolejnych odcinków będzie miał na kanale YouTube TVN, by następnie, w nieznacznie zmodyfikowanej formie, trafić na antenę kanału Discovery Life. Rozmowy z zaproszonymi gośćmi poprowadzi ambasadorka kanału, Agata Młynarska. Dziennikarka spotka się z lekarzami, dietetykami, naukowcami oraz tymi, którym udało się pokonać daną chorobę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *