Właścicielka sklepu na tropie tajemnic kryminalnych w TVP HD

TVP HD w październikowe niedziele pokaże „Królową wyprzedaży”, cztery filmy o właścicielce sklepu wykazującej się niezwykłym talentem detektywistycznym.

 

 

Tytułowa „Królowa wyprzedaży” to Jennifer Shannon, w tę rolę wcieliła się Lori Loughlin, aktorka znana z serialu „Pełna chata”. Jennifer ma wyjątkowy dar do wyławiania prawdziwych perełek na wyprzedażach garażowych i targach. Później odsprzedaje je z zyskiem w swoim sklepie. Czasem jednak zdarzają się wyjątkowe nabytki, które naprowadzają ją na ślad niebezpiecznej tajemnicy.

W pierwszym filmie Jennifer trafia na ślad groźnej szajki rabującej domy bogatych mieszkańców. Intuicja i wnikliwe oko podpowiadają jej, że kradzieże mają związek z ostatnimi wyprzedażami garażowymi. Naprawdę niebezpiecznie zaczyna się dziać, gdy Jennifer odkrywa ciało swojej przyjaciółki w jej własnym domu. Policja, jako przyczynę śmierci podaje nieszczęśliwy upadek ze schodów, Jennifer jednak nie daje za wygraną i prowadzi własne śledztwo. W kolejnych filmach, nie zważając na grożące jej niebezpieczeństwo, nasza bohaterka bada klątwę, która ciąży na wartym wiele milionów domu a odkrycie opuszczonego schowka pełnego drogocennych przedmiotów, to prosta droga do udowodnienia morderstwa. Dowody są mocne, ale teraz również życie Jennifer jest zagrożone, to ona staje się celem mordercy.

„Królowa wyprzedaży” – niedziela, 7 października, godz. 20:10

„Królowa wyprzedaży. Zabójczy pokój” – niedziela, 14 października, godz. 20:10

„Królowa wyprzedaży. Suknia ślubna” – niedziela, 21 października, godz. 20:10

„Królowa wyprzedaży. Nie wszystko złoto, co się świeci” – niedziela, 28 października, godz. 20:10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *