„Seks Polaków” od 5 października w telewizji TLC

Niepohamowane pożądanie, rozpalająca namiętność, nieposkromione fantazje erotyczne! W „Seksie Polaków” nawet przez chwilę nie ma mowy o nudzie. Zobacz co dzieje się w sypialni sąsiadów. Seksoholizm, sponsoring, życie erotyczne emerytów, bielizna, która rozbudzi każde zmysły i wprowadzi nieco pikanterii w każdym związku. Seksuolog – Izabela Jąderek odsłoni tajemnice intymnego życia Polaków. To wszystko i dużo więcej już od 5 października, w każdy piątek o godz. 22:00 w telewizji TLC.

 

 

„Seks Polaków” to program, w którym nie zabraknie interesujących rozmówców, kontrowersyjnych wątków czy tematów, powodujących u wielu widzów rumieńce na twarzy. Izabela Jąderek jest psychologiem i seksuologiem z wieloletnim doświadczeniem. Aktywnie wspiera i współpracuje m.in. z Fundacją Promocji Zdrowia Seksualnego, gdzie ukończyła edukację seksualną. Przygotowuje autorskie warsztaty z rozwoju własnej seksualności oraz szkoli profesjonalistów i kolegów po fachu. Ekspertka nie boi się zadawać krępujących pytań, ani też wysnuwać odważnych wniosków. Tematy dysfunkcji seksualnej, zaburzenia tożsamości płci czy edukacja seksualna nie są jej obce.

W programie poznamy wiele interesujących faktów z życia intymnego Polaków. Dowiemy się m.in. że pożądanie wcale nie musi wygasać z wiekiem, a emeryci nie rzadko są bardzo aktywni seksualnie. Co więcej, nie boją się rozmawiać o swoich namiętnościach. Dancingi międzypokoleniowe, seks po 60-tce to szansa na uwolnienie fantazji i funkcjonowanie bez żadnych ograniczeń obyczajowych. To tylko jeden z ciekawych wątków, który zostanie pokazany w programie. Nie zabraknie też porad „Pani Gadżet”, która postara się zaprezentować najbardziej „hot” bieliznę oraz gadżety rozbudzające zmysły.

W programie odpowiemy także na pytania – czy obrzezanie poprawia jakość życia seksualnego? Jakie są ulubione pozycje Polaków? Weźmiemy pod lupę nastolatków korzystających z usług prostytutek. Niespodzianką będą również wywiady z włoską aktorką pornograficzną – Ciccioliną czy Eriką Lust reżyserką tego rodzaju filmów dedykowanych kobietom. Pokażemy miejsca i rzeczy, o których wielu z nas się nawet nie śniło i przekonamy się, że definicji pojęcia „seks” istnieje tak wiele, jak osób, które go uprawiają.

Czy jest coś, co może zaskoczyć Cię w sypialni? Koniecznie oglądaj nowy program „Seks Polaków” od piątku, 5 października, o godzinie 22:00 w telewizji TLC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *