Zapowiedzi TV

„Będę Cię kochał, aż do śmierci” na kanale TLC

Młoda, piękna i utalentowana. Taka była Agnieszka Kotlarska – pierwsza Polka, która zdobyła tytuł Miss International. Drzwi do światowej kariery w modelingu stały przed nią otworem do czasu, gdy na jej drodze pojawił się psychofan. W jednym momencie bajkowe życie modelki zostało brutalnie przerwane, na oczach jej najbliższych. Zobacz historię, która wstrząsnęła całą Polską.
 

Dzisiaj miałaby 45 lat, a na swoim koncie być może wiele okładek światowych magazynów modowych oraz udziałów w najbardziej prestiżowych pokazach mody. Była muzą Ralpha Laurena i ulubienicą czołowych projektantów. Jej kariera rozwijała się w szalonym tempie. Czas dzieliła między Polskę, Paryż i Nowy Jork. Przygodę z modelingiem rozpoczęła w 1991 roku zdobywając tytuł Miss Wrocławia. W tym samym czasie poznała miłość swojego życia i  przyszłego męża – Jarosława. Chwilę później została Miss Polski oraz poleciała do Tokio po koronę Miss International. Szybko wspinała się po kolejnych szczeblach kariery, aż w końcu dowiedziała się, że jest w ciąży. I tak na świecie pojawiła się córka, Patrycja. Agnieszka szybko wróciła do pracy. Cały czas inwestowała w siebie, zaczęła uczyć się aktorstwa. Pracowała dla największych domów mody i była stałą bywalczynią bankietów show bussinesowych.

W 1996 roku zyskała życie „na nowo”, gdyż przypadkiem uniknęła lotu samolotem do Paryża, który uległ katastrofie. Miała wszystko czego mogła pragnąć jako kobieta – kochającą rodzinę, rozwijającą się karierę i sławę. Bajka trwała w najlepsze, do pewnego jesiennego wieczoru, kiedy pod domem, będąc z mężem i córką, została napadnięta przez psychofana. Napastnik ranił najpierw mężczyznę, po czym rzucił się w kierunku Agnieszki i ugodził śmiertelnie nożem. Zginęła mając zaledwie 24 lata.

Morderca Agnieszki Kotlarskiej został skazany na 15 lat więzienia pozbawienia wolności. Dzisiaj jest już na wolności.

Twórcy dokumentu rozmawiają z Jerzym Lisiewskim pytając o motywy i przebieg tej okrutnej zbrodni. W programie można będzie usłyszeć także wypowiedzi przyjaciół modelki – Zygmunta Chajzera czy byłej managerki Lucyny Szymańskiej oraz zobaczyć archiwalne zdjęcia.

Zapraszamy do oglądania dokumentu, o tragicznych losach Polki. „Będę Cię kochał, aż do śmierci” w czwartek, 15 czerwca o godz. 21:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *