Technologia - Promocje

Wowfixit – płynna ochrona ekranu

Ekran każdego urządzenia dotykowego wymaga ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Czy jednocześnie może być chroniony przed wilgocią, osadzaniem się zanieczyszczeń i bakterii, i czy powłoka stanowiący taką ochronę może nie pogarszać jakości wyświetlanego obrazu, tak, jak czynią to tradycyjne folie ochronne?
 
Odpowiedź na te wszystkie pytania jest twierdząca. Rozwiązaniem jest płynny środek, zapewniający doskonałą ochronę szklanych powierzchni – Wowfixit, dostępny w NTT System. Folie ochronne trzeba dopasowywać do konkretnego modelu urządzenia i nakładać z ogromną wprawą, by miedzy powierzchnią ekranu a folią nie pozostały pęcherzyki powietrza. Aplikacja preparatu Wowfixit zdecydowanie prostsza, Wowfixit chroni przed zadrapaniami, wilgocią, zanieczyszczeniami i bakteriami, i jest niewidoczny, a nawet poprawia jakość obrazu przez zwiększenie nasycenia barw i jasności.
– Wowfixit to zupełnie nowa jakość rozwiązań stosowanych do ochrony ekranów dotykowychmówi Aneta Biel, kierownik działu Akcesoria i Sieci w NTT System. – To nanotechnologia. Zamiast grubej warstwy sztucznego tworzywa mamy płyn, który nakłada się bez pęcherzyków, polepsza nie tylko jakość obrazu ale też obiektywu. Ponadto usuwa z wyświetlacza 96 proc. bakterii, nie zawiera toksycznych substancji i jest przyjazny dla środowiska.
Wowfixit jest dostępny dla partnerów NTT System oraz dla klientów indywidualnych w sklepie internetowym sklep.ntt.pl w cenie 40 zł brutto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *