Zapowiedzi TV

Wrzesień na kanale CBS Action

We wrześniu na widzów CBS Action czekają między innymi dwie serialowe premiery – 3. sezon serialu „Dom grozy”, którego akcja rozgrywa się w wiktoriańskim Londynie, gdzie spotykają się najsłynniejsze postaci z literatury grozy, między innymi doktor Frankenstein i jego potwór, Dorian Gray oraz bohaterowie z „Drakuli”, a także 4. sezon klasycznego serialu kryminalnego „Ulice San Franciso” z Michaelem Douglasem w jednej z głównych ról. Poziom adrenaliny zapewne podniosą również propozycje filmowe, a wśród nich katastroficzny obraz „Strefa śmierci” opowiadający o zmaganiach ludzkości podczas nowej epoki lodowcowej.
 

 
Ulice San Francisco
Sezon 4.
od 7 września w dni powszednie o 17:00
Występują: Karl Malden, Michael Douglas, Reuben Collins
Mike Stone, detektyw z dwudziestoletnim stażem, współpracuje  z młodym, wykształconym w college’u inspektorem Stevem Kellerem, który musi się jeszcze wiele nauczyć o byciu detektywem na ulicach San Francisco.
Strefa śmierci
Piątek, 7 września o 20:50
Występują: Dean Cain, Bettina Zimmermann, Joanna Taylor
Kiedy samolot lecący do Europy z misją poszukiwawczą zostaje zniszczony przez tajemniczy sygnał satelitarny kontrolowany z ruin Berlina, teraz leżącego pod grubą warstwą lodu i śniegu, prezydent Nowych Zjednoczonych Stanów Północnych nakazuje nową ekspedycję mającą na celu lokalizację i zniszczenie bazy oraz satelity.
Dom Grozy
Sezon 3.
Premiera 22 września o 22:00
Kolejne odcinki w weekendy o 22:00
Występują: Josh Hartnett, Eva Green, Timothy Dalton
Akcja serialu „Dom Grozy” rozgrywa się w wiktoriańskim Londynie, gdzie spotykają się najsłynniejsze postaci z literatury grozy, między innymi doktor Frankenstein i jego potwór, Dorian Gray, oraz bohaterowie z „Drakuli”. Serial łączy ze sobą te klasyczne i mroczne opowieści, których bohaterowie zmagają się z poczuciem wyobcowania.
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *