Wrzesień na kanale CI Polsat

Wrzesień na kanale Crime+Investigation Polsat będzie stał pod znakiem dwóch nowych serii oraz cyklu Mroczne sekrety Ameryki. Nowe programy dokumentalne „Miasto morderców” (premiera 21 września) a także „Śledztwa w prosektorium” (premiera 24 września) pozwolą widzom lepiej poznać tajniki rozwiązywania tajemniczych zbrodni. Od 12 września, w ramach cyklu Mroczne sekrety Ameryki zapraszamy na 3 filmy dokumentalne o sprawach, które do dziś są jednymi z bardziej szokujących w dziejach USA.
 

 
MIASTO MORDERCÓW
Murdertown
Od 21 września, w piątki o 21:00 w Crime+Investigation Polsat
W programie Katherine Kelly, detektyw w popularnym serialu „Happy Valley”, opowiada z fascynującymi szczegółami, jak udało się rozwiązać jedno niezwykłe morderstwo i jak wpisuje się ono w niepokojący, szerszy obraz danego miasta. Formuła programu sprawia, że morderstwa te stają się wyjątkowo realne; czujemy, że wydarzyły się na ulicy czy dworcu, na którym mógł być każdy z nas.
ŚLEDZTWA W PROSEKTORIUM
Secrets of the Morgue
Od 24 września, w poniedziałki o 22:00 w Crime+Investigation Polsat
Cykl przedstawia autentyczne historie kryminalne z zupełnie innego punktu widzenia, łącząc pracę śledczych z ustaleniami patologów. Stopniowo wychodzą na jaw nowe materiały dowodowe, a wyniki sekcji zwłok ofiary decydują o kierunku śledztwa – pod tym kątem detektywi przyglądają się każdej osobie zamieszanej w daną sprawę. W końcu dowiadujemy się, kto jest głównym podejrzanym i jak do jego wskazania przyczynili się specjaliści od medycyny sądowej.
CYKL „MROCZNE SEKRETY AMERYKI ” w Crime+Investigation Polsat
Od 12 września, w środy o 21:00 

 ZAKAZANA MIŁOŚĆ: POKOCHAŁAM 13-LATKA
Mary Kay Letourneau: Autobiography
W środę, 12 września o 21:00 w Crime+Investigation Polsat
Zadziwiająca historia nauczycielki ze szkoły podstawowej w Seattle, której romans z 13-letnim chłopcem stał się międzynarodową sensacją medialną – i skończył się dla niej wyrokiem ponad siedmiu lat więzienia. Mary przedstawia emocjonalną historię swojego zakazanego związku z Villim Flauau, opowiadając o problemach prawnych i burzy medialnej, o tym, jak skandal odbił się na jej dzieciach, jak w końcu pobrała się z Villim i jak dziś wygląda ich wspólne życie. W programie prócz obojga głównych bohaterów wypowiadają się też prawnicy Mary, jej przyjaciele i znajoma z więziennej celi.
UWIĘZIONA POD ZIEMIĄ
Elizabeth Shoaf: the Girl in a Bunker
W środę, 19 września o 21:00 w Crime+Investigation Polsat
Dokument poświęcony przerażającej, ale prawdziwej historii Elizabeth Shoaf, 14-letniej dziewczynki porwanej w drodze ze szkoły. Na program składają się materiały reporterskie oraz rozmowy z samą Elizabeth, jej rodzicami i policjantami zaangażowanymi w tę sprawę.
KTO ZABIŁ NASZĄ WNUCZKĘ
Casey Anthony’s Parents Speak
W środę, 26 września o 21:00 w Crime+Investigation Polsat
Dziesięć lat po głośnym zniknięciu i tajemniczej śmierci trzyletniej Caylee Anthony jej dziadkowie, George i Cindy Anthony, opowiadają Elizabeth Vargas o swoim życiu. Rozmowa odbywa się w domu, w którym wychowywali swoją córkę Casey i w którym nadal mieszkają. George i Cindy wyjawiają intymne i bolesne szczegóły dokładnie w dekadę po tragicznych wydarzeniach, odwiedzają też wraz z widzami kluczowe miejsca, takie jak las, w którym znaleziono szczątki Caylee. Po raz pierwszy rzucają światło na skomplikowaną prawdę o rodzinnych relacjach, napięciach i własnych rozbieżnych opiniach co do niewinności córki.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *