Wrzesień na kanale Lifetime

Kanał Lifetime szczególnie poleca dwa zupełnie nowe programy. „Kryzys małżeński: przetrwać siódmy rok” (premiera 7 września) pokaże cztery pary na życiowym rozdrożu, które dostają szansę zamieszkania na dwa tygodnie z obcą osobą. Eksperyment ten ma im pomóc ustalić, czy związek z kimś o odmiennych cechach charakteru byłby silniejszy. Z kolei w programie „Medium z Manhattanu” (premiera 21 września), przygodnym pasażerom taksówki trafi się niespodziewana okazja porozmawiania ze zmarłymi za pośrednictwem kierowcy auta, znanego medium Thomasa Johna.
 

 
PANNY MŁODE Z PIEKŁA RODEM
Bridezillas
W środy o 21:00 w telewizji Lifetime
W cyklu „Panny młode z piekła rodem” oglądamy kobiety, które były zupełnie normalne, dopóki nie zajęły się planowaniem szczegółów własnego ślubu i wesela. Zdeterminowane, by za wszelką cenę spełnić swoje marzenie o „ślubie idealnym”, zatracają się w przygotowaniach i zamieniają ostatnie dni przed wielką uroczystością w koszmar dla wszystkich dookoła. Ale w ich przekonaniu stres, przepychanki i kłótnie są tego warte, bo najważniejsze, by wszystko wypadło perfekcyjnie – dokładnie tak, jak to sobie wymarzyły jeszcze jako małe dziewczynki.
KRYZYS MAŁŻEŃSKI: PRZETRWAĆ SIÓDMY ROK
Seven Year Switch
Od piątku, 7 września o 21:00 w telewizji Lifetime
W programie „Kryzys małżeński: przetrwać siódmy rok” cztery pary na życiowym rozdrożu dostają szansę zamieszkania na dwa tygodnie z obcą osobą, co ma im pomóc ustalić, czy związek z kimś o odmiennych cechach charakteru byłby silniejszy. Wiele małżeństw po siedmiu latach odczuwa niepokój i niezadowolenie. Niektórzy małżonkowie zastanawiają się nawet, jak by to było, gdyby wybrali kogoś innego. W programie „Kryzys małżeński: przetrwać siódmy rok” towarzyszymy czterem bezdzietnym parom, które dotarły do takiego krytycznego momentu. Każda z nich weźmie udział w innowacyjnej terapii, w ramach której zamienią się partnerami i spróbują pożyć w eksperymentalnym związku z inną osobą.
MEDIUM Z MANHATTANU
Seatbelt Psychic
Od piątku, 21 września o 21:00 w telewizji Lifetime
Cykl półgodzinnych odcinków, w których przygodnym pasażerom trafia się niespodziewana okazja porozmawiania ze zmarłymi za pośrednictwem światowej sławy medium Thomasa Johna – pełniącego zarazem rolę kierowcy. Odczytywane przez niego wiadomości od krewnych i przyjaciół z zaświatów są zabawne, niezwykle emocjonalne, szokujące i często skłaniają adresatów do gruntownych zmian w ich życiu. Choć Thomas John nigdy wcześniej nie spotkał ludzi, których podwozi, i nie wie, co mu powiedzą duchy, przekazywane za jego pośrednictwem szczegóły zdumiewają zarówno wierzących, jak i sceptyków. Przejażdżka będzie krótka, ale każdemu pasażerowi zapadnie w pamięć na zawsze.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *