MediaPolsatZapowiedzi TV

Wrzesień na kanale Crime+Investigation Polsat

We wrześniu telewizja Crime+Investigation Polsat zaprezentuje nowy sezon programu “Opowiem ci o zbrodni”, w którym czołowi pisarze kryminalni przyglądają się prawdziwym sprawom o moderstwa, które wstrząsnęły Polską. Premiera nowego sezonu zaplanowana jest na 20 września, w piątek o 22:00. Od 15 września na Crime+Investigation Polsat zbadamy nową plagę, która nęka małe miasta Ameryki. W programie “Miasto narkotyków” przyglądamy się jak kartele narkotykowe przemują małe miejscowości, by wykorzystać je oraz ich mieszakańców do swoich przestępczych celów.

 

 

NOWY SEZON “OPOWIEM CI O ZBRODNI”

W piątki, od 20 wrzesnia o 22:00 Crime+Investigation Polsat

W nowym sezonie „Opowiem ci o zbrodni” czołowi polscy pisarze przyjrzą się siedmiu prawdziwym zbrodniom, które wstrząsnęły Polską. W każdym z odcinków pisarze stają się narratorami, którzy opowiadają o wybranym przez siebie morderstwie w charakterystyczny dla siebie sposób. Podobnie jak przy pracy nad pierwszym sezonem, pisarze otrzymali dostęp do akt sądowych, dzięki którym starają się dokonać dogłębnej analizy działań morderców. Zdjęcia studyjne wzbogacone zostaną nie tylko rekonstrukcjami przebiegu zbrodni i okoliczności, jakie do nich doprowadziły. Pisarze udali się także, w miejsca kluczowe dla przebiegu zbrodni, rozmawiali z osobami zaangażowanymi w sprawy, z rodzinami ofiar.

Wśród spraw poruszanych w najnowszych odcinkach znalazły się między innymi historia wampira ze Stefanowic, który mordował starsze kobiety, sprawa rytualnego mordu w bunkrze w Halembie oraz historia 24-letniego Patryka z Gdańska, którego ciało znaleziono po trzech tygodniach, od momentu gdy wyruszył w samotny rejs. W najnowszym sezonie programu na plan powracają czołowi polscy twórcy kryminałów znani z pierwszego sezonu: Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy oraz Katarzyna Puzyńska. Do obsady serii dołączają także Joanna Opiat-Bojarska i Max Czornyj.

MIASTO NARKOTYKÓW

60 Days In: Narcoland

W niedziele, od 15 września o 21:00

9×60’

Jak w wielu małych miastach Ameryki mieszkańcy hrabstwa Bullitt w stanie Kentucky tworzą niewielką, wiejską społeczność, która stała się strategicznym punktem działań kartelu narkotykowego.

Niedoinwestowanie służb policyjnych i skromna liczba ich funkcjonariuszy w połączeniu z niepozornym położeniem geograficznym sprawiają, że kartele mogą prowadzić swój proceder w sposób niezauważalny. “Miasto narkotyków” wprowadza uczestników do trzech różnych środowisk – na ulice, do więzienia i do policji. Jego celem jest ujawnienie potężnego kryzysu, jaki nęka małe miasta Ameryki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *