Wrzesień na kanale Eurochannel

We wrześniu Eurochannel dzieli się emocjami prawdziwego europejskiego kina. Nie przegapcie wyjątkowych programów, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was! W tym miesiącu nie zabraknie thrillerów, filmów akcji, kryminałów i dramatów.
 

 
MROCZNY LAS
Jako dziecko Nina została zostawiona w lesie przez matkę. Od tego czasu dziewczyna wciąż ucieka przed strachem i rodzinnym miastem. Dwadzieścia lat później postanawia wrócić i poznać losy matki. W tym samym czasie w okolicznym lesie zostaje znaleziona martwa dziewczyna. Śledztwo Niny przybiera mroczną i tajemniczą formę.
Kino Europa zaprasza na premierę mrożącego krew w żyłach serialu Mroczny lasCzytaj więcej
WYROK SKAZUJĄCY
Te kobiety nie spoczną, dopóki sprawa nie zostanie rozwiązana. Jedna jest w gorącej wodzie kąpana, druga skupia się przede wszystkim na przyczynie. Wspólnie stanowią najlepszy europejski duet prawniczy do walki z przestępstwami.
Kino Europa zaprasza na Wyrok skazujący – pełen akcji serial o najciekawszych francuskich sprawach kryminalnych. Czytaj więcej
SABOTAŻ
Kapitan Enea De Santis jest jednym z najlepszych włoskich żołnierzy. Kiedy jednak zostaje wysłany na misję do Afganistanu, jego życie wywraca się do góry nogami. De Santis wpada w pułapkę zorganizowaną przez pozbawionych skrupułów spekulantów, terrorystów i tajnych agentów. Teraz musi nie tylko dowieść niewinności innych, ale też zawalczyć o własne życie.
Kino Europa zaprasza na premierę SabotażuCzytaj więcej
OBSESJA
Simone potrzebuje zmiany. Niespodziewany spadek wydaje się doskonałą okazją do wyjazdu z kraju i podjęcia nowych wyzwań. Kobieta i jej rodzina przeprowadzają się do starego francuskiego domu, gdzie Simone wdaje się w romans z młodszym od niej pracownikiem.
Kino Europa zaprasza na holenderski thriller: ObsesjaCzytaj więcej


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *