Wrzesień na kanale Eurochannel

We wrześniu Eurochannel dzieli się emocjami prawdziwego europejskiego kina. Nie przegapcie wyjątkowych programów, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was! W tym miesiącu nie zabraknie thrillerów, filmów akcji, kryminałów i dramatów.

 

 

 

MROCZNY LAS

Jako dziecko Nina została zostawiona w lesie przez matkę. Od tego czasu dziewczyna wciąż ucieka przed strachem i rodzinnym miastem. Dwadzieścia lat później postanawia wrócić i poznać losy matki. W tym samym czasie w okolicznym lesie zostaje znaleziona martwa dziewczyna. Śledztwo Niny przybiera mroczną i tajemniczą formę.

Kino Europa zaprasza na premierę mrożącego krew w żyłach serialu Mroczny lasCzytaj więcej

WYROK SKAZUJĄCY

Te kobiety nie spoczną, dopóki sprawa nie zostanie rozwiązana. Jedna jest w gorącej wodzie kąpana, druga skupia się przede wszystkim na przyczynie. Wspólnie stanowią najlepszy europejski duet prawniczy do walki z przestępstwami.

Kino Europa zaprasza na Wyrok skazujący – pełen akcji serial o najciekawszych francuskich sprawach kryminalnych. Czytaj więcej

SABOTAŻ

Kapitan Enea De Santis jest jednym z najlepszych włoskich żołnierzy. Kiedy jednak zostaje wysłany na misję do Afganistanu, jego życie wywraca się do góry nogami. De Santis wpada w pułapkę zorganizowaną przez pozbawionych skrupułów spekulantów, terrorystów i tajnych agentów. Teraz musi nie tylko dowieść niewinności innych, ale też zawalczyć o własne życie.

Kino Europa zaprasza na premierę SabotażuCzytaj więcej

OBSESJA

Simone potrzebuje zmiany. Niespodziewany spadek wydaje się doskonałą okazją do wyjazdu z kraju i podjęcia nowych wyzwań. Kobieta i jej rodzina przeprowadzają się do starego francuskiego domu, gdzie Simone wdaje się w romans z młodszym od niej pracownikiem.

Kino Europa zaprasza na holenderski thriller: ObsesjaCzytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *