MediaPolsatZapowiedzi TV

Od września najlepsza publicystyka od poniedziałku do piątku zawsze o 21:00

Trzy nowe produkcje: „Tło”, „Pod Pressją” i „Durczokracja”, a także znane już widowni „#DorotaGawrylukZaprasza” i „Prezydenci i Premierzy”. W weekendy powracają „Skandaliści” oraz „Państwo w Państwie”.

Pięć programów, pięciu prowadzących o stałej porze od poniedziałku do piątku. Polsat News od września wprowadza o godzinie 21:00 wieczorne pasmo publicystyczne, w którym widzowie zobaczą aż trzy nowe produkcje: w poniedziałek – „Tło” z Bartoszem Kurkiem, we wtorek – „Pod Pressją” z Joanną Wrześniewską-Sieger, a w czwartek „Durczokrację” Kamila Durczoka. W paśmie zobaczymy także po wakacyjnej przerwie – w środy „#DorotaGawrylukZaprasza”, a w piątki „Prezydenci i premierzy” Jarosława Gugały.

Od września w Polsat News widzowie zobaczą również weekendowe programy „Skandaliści” Agnieszki Gozdyry w soboty o 20:00 oraz „Państwo w Państwie” w niedziele o 19:30.
Rzetelni, obiektywni i bezstronni prowadzący, goście z pierwszych stron gazet oraz najświeższe komentarze. Dokładnie o godzinie 21:00, od poniedziałku do piątku, najlepsza publicystyka już od września w Polsat News.

„Tło” to propozycja na poniedziałkowy wieczór. Gośćmi programu będą m.in. politycy, sportowcy, artyści, a treścią każdej z rozmów – ich doświadczenie zawodowe oraz sprawy istotne społecznie, omawiane jednak z pewnym dystansem do aktualnych wydarzeń. Widzowie będą mogli przekonać się, które momenty w życiorysie zaproszonych bohaterów były dla nich kluczowe. Gospodarzem programu jest Bartosz Kurek, jeden z prowadzących główne wydanie „Wydarzeń”. Emisja „Tła” w poniedziałki o 21:00.

We wtorek o 21:00 najważniejsze wydarzenia ostatnich dni, w studiu Polsat News, przedyskutują, skomentują i ocenią dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Tak w skrócie będzie wyglądał nowy program „Pod Pressją”, kolejna propozycja pasma publicystycznego. Gospodynią jest Joanna Wrześniewska-Sieger, prowadząca główne wydanie „Wydarzeń”.

W środy o godzinie 21:00 na antenę Polsat News po wakacyjnej przerwie powraca „#DorotaGawrylukZaprasza”, autorski program Doroty Gawryluk, jednej z najbardziej znanych i szanowanych dziennikarek w Polsce.

„Durczokracja” to czwartkowy program Kamila Durczoka. Opinie zaproszonych do studia polityków i ekspertów na temat bieżących wydarzeń politycznych, ekonomicznych i społecznych poznamy o godzinie 21:00.

Natomiast o tej samej porze w piątki, komentarzy udzielą „Prezydenci i Premierzy”. Program, który powraca do jesiennej ramówki Polsat News, prowadzi niezmiennie Jarosław Gugała.

– Stała pora nowego pasma publicystycznego jest wyjściem naprzeciw widzom i gwarantuje im, że codziennie, od poniedziałku do piątku, właśnie o 21:00 otrzymają komentarze ekspertów, liderów opinii, polityków i publicystów do bieżących wydarzeń. Nad bezstronnością czuwać będą zaś gospodarze programów, którymi są najlepsi dziennikarze Wydarzeń i Polsat News – Dorota Gawryluk, Joanna Wrześniewska-Sieger, Jarosław Gugała, Kamil Durczok i Bartosz Kurek. To wszystko już we wrześniu mówi Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

Od września na antenie Polsatu News w weekendowe wieczory widzowie zobaczą również dwie dobrze znane produkcje – odważnych i niezwykle popularnych „Skandalistów” z Agnieszką Gozdyrą w soboty o godzinie 20:00 oraz cenione przez widzów i wielokrotnie nagradzane „Państwo w Państwie” w niedziele o 19:30, które prowadzi Przemysław Talkowski.
Najnowsze wydania wszystkich programów po emisji na antenie Polsat News są dostępne w serwisie Polsatnews.pl w zakładce „Nasze programy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *