Prasa - Ksiązka

Wrześniowe „Wysokie Obcasy Extra” z kuponami rabatowymi do -70% na „Weekend Zniżek”

Portret dziennikarki Anity Werner, skomplikowane relacje matek z dziećmi, przygotowanie rodziny do powrotu dzieci do szkoły oraz historie kobiet rozwiedzionych po latach – to tylko niektóre tematy, o których będzie można przeczytać w najnowszym numerze magazynu „Wysokie Obcasy Extra”. Dodatkowo, w wydaniu czytelnicy znajdą kupony rabatowe do -70% na zakupy w ramach ogólnopolskiej akcji „Weekend Zniżek”, która odbędzie się w dniach 9-12 września br. Najnowsze „Wysokie Obcasy Extra” będą dostępne w punktach sprzedaży prasy od jutra – czwartku, 19 sierpnia br.

 

Bohaterką okładki miesięcznika jest dziennikarka „Faktów” TVN i TVN24 Anita Werner. O początkach swojej drogi zawodowej, pracy nad ostatnią książką, budowaniem swojej marki i prowadzeniu zwykłego życia pomimo swojej popularności opowiada Monice Tutak-Goll.

Tematem wrześniowego wydania „Wysokich Obcasów Extra” są rodzice i dzieci. Na łamach numeru dziennikarka Krystyna Romanowska rozmawia z psychiatrą o tym, jak najlepiej przygotować całą rodzinę na powrót dzieci do szkoły, który w czasie trwającej pandemii koronawirusa jest wielką niewiadomą. O skomplikowanej relacji matek i ich dzieci z różnych stron świata mówią z kolei Katarzyna Tubylewicz oraz Urszula Chowaniec, autorki podcastów „SNACK – Sztokholmskie Niepokorne Arcy-Celne Konwersacje Kasi & Uli”. Teresa Skolimowska, mama przedwcześnie zmarłej Kamili, mistrzyni olimpijskiej w rzucie młotem opowiada natomiast, co pamięta z dnia, w którym umarła jej córka i co wtedy czuła. W szczerej rozmowie z Beatą Żurek i Tomaszem Czoikiem – autorami wydanej 11 sierpnia br. nakładem Wydawnictwa Agora książki „Kama, Historia Kamili Skolimowskiej” – matka olimpijki zdradza, czy uporała się z nieobecnością córki.

W wydaniu czytelnicy przeczytają także m.in. historie kobiet, które rozwiodły się po 50. Tego, dlaczego po latach zdecydowały się na taki krok i czy nie żałują podjętych decyzji, wysłuchała Monika Redzisz.

Ponadto redakcja magazynu zaprasza wszystkich na akcję rabatową „Weekend Zniżek”, która odbędzie się w dniach 9-12 września br. W najnowszym numerze „Wysokich Obcasów Extra” czytelnicy znajdą kupony zniżkowe do -70% na zakupy w sklepach online oraz stacjonarnych w całej Polsce. Rabaty można będzie wykorzystać na zakup m.in. ubrań i dodatków najpopularniejszych marek, a także na kosmetyki oraz artykuły wyposażenia wnętrz. Adresy sklepów, w których obowiązuje „Weekend Zniżek”, a także regulamin akcji dostępne są na Wysokieobcasy.pl. Cyfrowi subskrybenci „Wysokich Obcasów” znajdą również w serwisie wszystkie rabatowe kupony. Partnerem akcji jest sieć centrów handlowych Factory.

Wrześniowe wydanie „Wysokich Obcasów Extra” pojawi się w punktach sprzedaży prasy w czwartek, 19 sierpnia br. w cenie 9,99 zł. Miesięcznik można zamawiać również na Prenumerata24.pl z bezpłatną dostawą na wskazany adres albo czytać w formie cyfrowej – na Publio.pl, bądź pobrać w aplikacji „Wysokie Obcasy Extra”.

Numer promowany jest w prasie, social mediach, radiu, internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Działania reklamowe przygotował zespół marketingu „Wysokich Obcasów”.

„Wysokie Obcasy Extra” to ekskluzywny miesięcznik dla młodych, ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet. Publikowane są w nim artykuły, wywiady, felietony, edytoriale modowe i urodowe. Magazyn dostępny jest także w formie cyfrowej oraz w specjalnej aplikacji mobilnej. Więcej informacji o „Wysokich Obcasach Extra” można znaleźć w mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie, profil miesięcznika śledzi już 28,5 tys. osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *