DVB-TMediaZapowiedzi TV

Premiera show Magia nagości. Polska – 3 września w Zoom TV

Program randkowy Magia nagości. Polska wystartuje w naziemnym kanale Zoom TV w piątek, 3 września, o godz. 23.00. W sezonie jesiennym widzowie zobaczą 5 premierowych odcinków. Emisja jest przeznaczona dla widzów pełnoletnich.

 

Magia nagości. Polska to program oparty na popularnym brytyjskim formacie Naked Attraction, który dotychczas był prezentowany w ponad 70 krajach świata. Jego zagraniczne edycje są emitowane w Zoom TV od marca 2019 i cieszą się ogromną popularnością. Jest to niezwykły show randkowy, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę na podstawie ich nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje powodzenie związku. Prowadzącą polskiej edycji show jest aktorka – Beata Olga Kowalska.

Magia nagości w nieszablonowy sposób przełamuje tabu i stereotypy, dotyczące ludzkiego ciała i nagości. Poprzez prezentowanie uczestników takimi, jacy są – bez retuszu – pokazuje, że ludzka natura jest piękna, a o nagości i ciele można mówić otwarcie. Promuje równość, różnorodność i akceptację własnego ciała, a także obala sztucznie wytworzone kanony piękna.

– Zdecydowaliśmy się na zaprezentowanie widzom polskiej edycji show „Magia nagości” mając na uwadze ogromną popularność zagranicznych edycji. Wierzymy również, że program ten niesie ze sobą ważne wartości. Podkreśla, że każdy z nas ma inne postrzeganie piękna i udowadnia, że każdy człowiek jest atrakcyjny. Liczymy na to, że emisja „Magii nagości. Polska” w Zoom TV będzie w naszym kraju ważnym głosem w dyskusji na temat pozytywnego postrzegania naszych ciał i samoakceptacjimówi Rafał Freyer, Dyrektor Programowy Zoom TV.

Show Magia nagości. Polska jest przeznaczony dla widzów pełnoletnich i będzie emitowany  w piątki po godz. 23:00. Jesienią stacja zaprezentuje 5 premierowych odcinków

 

Magia nagości. Polska

(oryg. Naked Attraction)
show randkowy, Polska 2021

Premiera w Zoom TV: piątek, 3 września / 23:00

Emisja premierowych odcinków: piątek / 23:00

Jeden komentarz do “Premiera show Magia nagości. Polska – 3 września w Zoom TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *