Seria Operacje plastyczne do poprawki premierowo w Zoom TV

Chirurgia plastyczna to prawdziwa plaga wśród ludzi dążących do perfekcji. Niestety, marzenia o byciu idealnym nie zawsze kończą się dla pacjentów dobrze… Zoom TV zaprasza na premierową serię Operacje plastyczne do poprawki, w której najlepsi na świecie lekarze chirurgii plastycznej zmierzą się z najtrudniejszymi wyzwaniami w swoim zawodowym życiu.

 

 

 

 

Filmem tygodnia będzie produkcja Zaginiony ląd, opowiadająca o sympatycznych naukowcach, którzy przez przypadek znaleźli się nie tam, gdzie powinni… Tajemnicza kraina, prehistoryczne gady i mnóstwo absurdalnego humoru – Zaginiony ląd to kino familijne z prawdziwego zdarzenia. W roli głównej występuje Will Ferrell – znakomity amerykański aktor, komik i scenarzysta.

Zoom TV zaprasza ponadto na kolejne premierowe odcinki popularnego wśród widzów stacji tureckiego serialu Narzeczona ze Stambułu. Dalsze losy Süreyyi i Faruka są jeszcze bardziej skomplikowane i nikogo nie pozostawią obojętnym.

PREMIERA ZOOM TV

Operacje plastyczne do poprawki

dokument, USA 2016

W świecie chirurgii plastycznej, szczególnie tam, gdzie w grę wchodzą duże pieniądze, piękno jest najważniejsze. Jednak dążenie do doskonałości nie zawsze kończy się dla pacjentów dobrze, a czasem przynosi wręcz katastrofalne skutki.

Paul Nassif i Terry Dubrow – najlepsi na świecie lekarze chirurgii plastycznej – próbując naprawić skutki nieudanych zabiegów, zmierzą się z najtrudniejszymi operacjami plastycznymi w swojej karierze. Zgłoszą się do nich mi.in. bliźnięta, których problemy wbrew pozorom nie są identyczne, pierwsza w historii świata modelka z niedowładem kończyn albo pacjentka z rozszczepem podniebienia.

14 lutego / 20:00

sezon 4, odcinki 7 i 8

Zaginiony ląd

przygodowy, komedia, sci-fi, USA 2009
reż. Brad Silberling
wyst.: Will Ferrell, Anna Friel, Danny McBride, Jorma Taccone

Wystarczył drobny z pozoru błąd w obliczeniach, a troje naukowców trafia do zupełnie innego miejsca niż planowali. Okazuje się bowiem, że podróżowali nie tylko w przestrzeni, ale i w czasie. W taki oto sposób odkrywają tajemniczą krainę, po której chodzą nie tylko dinozaury, ale i inne niespotykane we współczesnym świecie stworzenia.

Początkowa fascynacja szybko mija i naukowcy stają przed bardzo trudnym zadaniem. Muszą wrócić do domu ze świata niekoniecznie przyjaźnie nastawionych dinozaurów.

8 lutego / 20:00

PREMIEROWE ODCINKI

Narzeczona ze Stambułu

serial obyczajowy, Turcja 2017
wyst.: Asli Enver, Özcan Deniz, Ipek Bilgin

Premierowe odcinki pokazują dalsze losy skomplikowanej miłości młodej i pięknej Süreyyi – utalentowanej, ale skromnej śpiewaczki, której życie nigdy nie było usłane różami – i Faruka, przystojnego biznesmena z bogatej i wpływowej rodziny Boran. Czy tym dwojgu będzie dane być razem?

Serial „Narzeczona ze Stambułu” oparto na powieści autorstwa psychiatry, dr. Gülseren Budayicioğlu, która jest zapisem przeprowadzonych przez autorkę na przestrzeni kilkudziesięciu lat autentycznych sesji terapeutycznych. Inspiracją do stworzenia postaci głównej bohaterki była znana w Turcji piosenkarka Ülku Üst, solistka grupy z lat 60. i 70. Beyaz Kelebekler. Produkcja okazała się wielkim hitem m.in. w Rumunii, Turcji i Izraelu. W 2018 serial był nominowany do nagrody Emmy i otrzymał nagrodę na Mediamixx Festival w Grecji.

10 – 13 lutego / 20:00

odcinki 65-68

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *