Prasa - Ksiązka

Lutowe „Wysokie Obcasy Extra” z Katharine Hepburn na okładce i dodatkiem – najnowszym wydaniem magazynu „Wysokie Obcasy Praca”

Pod czyimi drzwiami sypiała legendarna aktorka Katharine Hepburn na hotelowych korytarzach? Dlaczego najgorsza pewność jest lepsza od ciągłej niepewności? Czy można uniknąć kryzysu w związku? Jak marząc za intensywnie nie zatracić prawdziwego życia? O tych i innych tematach będzie można przeczytać w lutowych „Wysokich Obcasach Extra”. Numer będzie dostępny na rynku również z dodatkiem – najnowszym wydaniem magazynu „Wysokie Obcasy Praca” – od 23 stycznia br.

 

 

 

 

 

– Miała charakter i wielkie ego, co nie odbierało jej uroku. Choć może urok to nie jest właściwe słowo. Katharine Hepburn miała przede wszystkim autorytet. Od zawsze była ekscentryczna, wymykała się nie tylko hollywoodzkim stereotypom. Żyła po swojemu, nie pytając nikogo o zgodę i nie zamierzając niczego żałowaćtak Katharine Hepburn, oscarową rekordzistkę i bohaterkę okładki lutowego numeru „Wysokich Obcasów Extra” przedstawia Maja Staniszewska, pisząc inspirujący tekst o jej życiu.

– Z marzeniami trzeba uważać, zobaczyć, do jakiego momentu ratują, a od jakiego pogrążają. Bo można się całkiem pogrążyćradzi psycholog dr hab. Bartłomiej Dobroczyński w wywiadzie Agnieszki Jucewicz.

– W sytuacjach ekstremalnych empatię musisz schować do kieszeni. Wielu lekarzy tego nie potrafi, przychodzą i odchodzą po kilku dyżurachz ordynatorką szpitalnego oddziału ratunkowego Agnieszką Szadryn, jedną z bohaterek 3. sezonu serialu dokumentalnego „Młodzi lekarze” rozmawia Alina Mrowińska.

– Język jest czymś niezwykłym! Dzięki niemu można kogoś w sobie rozkochać, zafascynować tym, co się robi, myśli. Język jest nośnikiem niezwykłości i cudowności w naszym życiuo filozofii Ludwiga Wittgensteina mówi filozofka Aleksandra Derra w wywiadzie Natalii Waloch.

W numerze ukażą się również m.in tekst Piotra Żelaznego o niezwykłej historii Simone Biles – najlepszej gimnastyczki w historii, która ma już 25 medali mistrzostw świata, w tym 19 złotych, co jest absolutnym rekordem. Latem, podczas igrzysk w Tokio, będzie mogła zostać olimpijką wszech czasów; wywiad Tomasza Kwaśniewskiego z profesor Mairą Beisert na temat wykorzystania seksualnego; artykuł o tym po co nam kolejna adaptacja „Małych kobietek” autorstwa Katarzyny Wężyk; tajemnicza Eva Green pod lupą Mai Staniszewskiej; o tym kim była Jolka z kultowej piosenki Budki Suflera „Jolka, Jolka” opowiada autor tekstu Marek Dutkiewicz oraz fragment „Sztuki kobiecości” (książka ukaże się 29 stycznia br. nakładem Wydawnictwa Agora), w której doświadczona seksuolożka i ginekolożka Beata Wróbel opowiada Anecie Borowiec, o tym czy da się uniknąć kryzysu w związku.

Lutowy numer będzie do kupienia również z najnowszym wydaniem „Wysokich Obcasów Praca” – magazynem, który inspiruje kobiety w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego oraz dostarcza praktycznych informacji o pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach.

Najnowsze „Wysokie Obcasy Extra” będą dostępne w sprzedaży od 23 stycznia do 19 lutego br. w cenie 7,99 zł. Wersja z dodatkiem będzie kosztować 13,99 zł.

Numer jest promowany w telewizji (TVN, stacje tematyczne), internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook, Instagram), w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, tygodnik „Newsweek”), w radiu (stacje radiowe Agory) oraz sieciach kin Helios. Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *