„Instaidollki” we wrześniu w PULS 2

„Instaidollki”, nowy reality show Telewizji Puls, pokaże Wam prawdziwe emocje! Premiera we wrześniu, tylko na kanale PULS 2.

 

Są przebojowe, wiedzą czego chcą, a w social mediach śledzą je tysiące followersów. Ale czy rzeczywiście wiemy o nich wszystko?

W nowym programie PULS 2 „Instaidollki” poznamy 24 polskie boginie internetu – w sytuacjach, z którymi na co dzień mierzy się wiele osób, jednak nie instagramerki wiodące wygodne życie. Tu nie będzie egzotycznych wyjazdów, szalonych imprez, drogich samochodów, markowych ciuchów i pięknych zdjęć. Zobaczymy za to bohaterki w obliczu wyjątkowo trudnych dla nich zadań do wykonania – wielka fanka owoców morza weźmie się za patroszenie ryb, singielka stanie w obliczu pracy w rodzinie wielodzietnej, a amatorka pięknych kwiatów, z którymi uwielbia się na co dzień fotografować, podejmie się pracy przy obieraniu roślin z liści i kolców. Wszystko zostanie uwiecznione bez filtra. Jak zniosą to instagramerki?

W każdym z 12 odcinków wystąpi para rywalizujących ze sobą dziewczyn. Wśród uczestniczek znajdą się m.in. Maluba, Ann Bizzare, Nicki Queen, czy Dagmara Szewczyk. Ich poczynania będzie śledzić wyjątkowe jury: część z nich nie ma pojęcia co to social media, a „hashtag to chyba coś dziwnego do jedzenia”, wiodą zwyczajne życie i lubią komentować rzeczywistość. Kryteria, którymi będą się kierować podczas ocen bohaterek znane są tylko im.

Będzie pot, będą łzy, nie zabraknie też zabawnych i wzruszających momentów – słowem: wachlarz emocji w każdym odcinku. Takie są prawdziwe „Instaidollki”!

Za produkcję programu odpowiada ZPR Media – członkowie zespołu, którzy pracują przy „Instaidollkach”, to doświadczeni twórcy telewizyjni, którzy pracowali m.in. przy programach Izabeli Janachowskiej i Mai Sablewskiej oraz przy tak znanych formatach jak „Hell’s Kitchen”, „Twoja twarz brzmi znajomo” czy „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *