DVB-TMediaZapowiedzi TV

„Instaidollki” we wrześniu w PULS 2

„Instaidollki”, nowy reality show Telewizji Puls, pokaże Wam prawdziwe emocje! Premiera we wrześniu, tylko na kanale PULS 2.

 

Są przebojowe, wiedzą czego chcą, a w social mediach śledzą je tysiące followersów. Ale czy rzeczywiście wiemy o nich wszystko?

W nowym programie PULS 2 „Instaidollki” poznamy 24 polskie boginie internetu – w sytuacjach, z którymi na co dzień mierzy się wiele osób, jednak nie instagramerki wiodące wygodne życie. Tu nie będzie egzotycznych wyjazdów, szalonych imprez, drogich samochodów, markowych ciuchów i pięknych zdjęć. Zobaczymy za to bohaterki w obliczu wyjątkowo trudnych dla nich zadań do wykonania – wielka fanka owoców morza weźmie się za patroszenie ryb, singielka stanie w obliczu pracy w rodzinie wielodzietnej, a amatorka pięknych kwiatów, z którymi uwielbia się na co dzień fotografować, podejmie się pracy przy obieraniu roślin z liści i kolców. Wszystko zostanie uwiecznione bez filtra. Jak zniosą to instagramerki?

W każdym z 12 odcinków wystąpi para rywalizujących ze sobą dziewczyn. Wśród uczestniczek znajdą się m.in. Maluba, Ann Bizzare, Nicki Queen, czy Dagmara Szewczyk. Ich poczynania będzie śledzić wyjątkowe jury: część z nich nie ma pojęcia co to social media, a “hashtag to chyba coś dziwnego do jedzenia”, wiodą zwyczajne życie i lubią komentować rzeczywistość. Kryteria, którymi będą się kierować podczas ocen bohaterek znane są tylko im.

Będzie pot, będą łzy, nie zabraknie też zabawnych i wzruszających momentów – słowem: wachlarz emocji w każdym odcinku. Takie są prawdziwe „Instaidollki”!

Za produkcję programu odpowiada ZPR Media – członkowie zespołu, którzy pracują przy „Instaidollkach”, to doświadczeni twórcy telewizyjni, którzy pracowali m.in. przy programach Izabeli Janachowskiej i Mai Sablewskiej oraz przy tak znanych formatach jak „Hell’s Kitchen”, „Twoja twarz brzmi znajomo” czy „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *