Wspólna oferta Wyborcza.pl i MyBenefit

Wyborcza.pl i MyBenefit wprowadzają nową ofertę dla użytkowników platformy MyBenefit. Od 21 kwietnia 2020 r. będą oni mogli kupić w promocyjnej cenie prenumeratę cyfrową „Gazety Wyborczej” oraz dostęp do wybranych kursów e-learningowych z oferty Instytutu Dobrego Życia, w których można znaleźć porady i szkolenia związane z rozwojem osobistym.

 

 

 

Na początek współpracy Wyborcza.pl przygotowała specjalną promocję dla klientów MyBenefit w pięciu opcjach do wyboru.

Mogą oni wybrać subskrypcję treści Wyborcza.pl – pakiet Premium, obejmujący dostęp do ekskluzywnych treści magazynów „Gazety Wyborczej”, m. in. „Wysokich Obcasów Extra” oraz „Książek. Magazynu do czytania”.

Oferta została rozszerzona także o dwa kursy e-learningowe dostępne w ofercie Instytutu Dobrego Życia: „Jak mówić żeby nas słuchano” i „Premedytacja – kurs medytacji mindfulness”. Szkolenia te przygotowane zostały w dotychczas niespotykanej w polskim internecie jakości produkcji telewizyjnych.

Więcej szczegółów dotyczących tej propozycji można znaleźć po zalogowaniu się do systemu kafeteryjnego MyBenefit.​

Oferta przygotowana dzięki współpracy Wyborcza.pl i MyBenefit będzie dostępna dla wszystkich użytkowników systemu kafeteryjnego MyBenefit od 21 kwietnia br.

„Gazeta Wyborcza” jest największym opiniotwórczym dziennikiem w Polsce. To codzienny wybór czytelników, którzy szukają informacji, opinii, analiz i komentarzy, chcą poszerzać swoją wiedzę o świecie, a także poszukują atrakcyjnej rozrywki i praktycznych porad. Treści dziennika dostępne są zarówno w formie papierowej, jak i cyfrowej – w serwisach internetowych Wyborcza.pl, w aplikacji mobilnej oraz w wersji na czytniki. „Gazeta Wyborcza” jest liderem procesu transformacji cyfrowej prasy w Polsce. W ostatnich dniach społeczność prenumeratorów cyfrowego wydania „Wyborczej” przekroczyła 240 tys. Wraz z tymi, którzy kupują papierowe wydanie, dziennik ma łącznie 300 tys. płacących czytelników.

Wyborcza.pl

MyBenefit to twórca pierwszej i największej w Polsce Kafeterii benefitów, która służy firmom do kompleksowego zarządzania świadczeniami pozapłacowymi i programami motywacyjnymi oraz wspiera i upraszcza różnorodne procesy HR. W swojej misji MyBenefit działa na rzecz aktywnego stylu życia i rozwoju pracowników, budowania idei work-life balance. W branży świadczeń pozapłacowych MyBenefit jest niekwestionowanym liderem, a tworzona przez MyBenefit Kafeteria jest od lat kafeterią pierwszego wyboru. MyBenefit Sp. z o.o. działa na rynku świadczeń pozapłacowych od 2007 roku, od 2013 roku należy do grupy kapitałowej BenefitSystems – wydawcy najpopularniejszej na rynku karty sportowej Multisport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *