MediaPolsatZapowiedzi TV

Wszystkie pary 8 edycji "Tańca z gwiazdami"

Już w najbliższy piątek 2 marca w Polsacie rozpocznie się rywalizacja na parkiecie 8 edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W walce o Kryształową Kulę i pieniądze w taneczne szranki stanie 11 par. Zobaczcie je wszystkie w ekskluzywnej sesji autorstwa Krzysztofa Opalińskiego.

W 8 edycji show zobaczymy:
·

Dziennikarkę Beatę Tadle która z lokalnego radia trafiła do wielkich mediów i ogólnopolskiej telewizji. Dziś jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych dziennikarzy newsowych w Polsce. Autorka kilku książek i laureatka plebiscytu na Mistrza Mowy Polskiej. Przez zawiłości tanecznego parkietu przeprowadzi ją Jan Kliment.

· Dziennikarza podróżnika i autora książek o tej tematyce Jarosława Kreta. Jarosław Kret to jeden z najbardziej znanych prezenterów pogody w Polsce, choć został nim nieco przez przypadek. Jego pasją są podróże, które dokumentował w licznych reportażach oraz książkach. W świat tańca zabierze go nowa twarz w show Lenka Klimentova.

· Wokalistę Antka Smykiewicza uznawanego za jeden z najciekawszych głosów młodego pokolenia w Polsce. Jego debiutancki singiel „Pomimo burz” znalazł się wśród najgłośniejszych hitów 2016 roku, szybko zdobywając status Diamentowej płyty z prawie 40 milionami wyświetleń na YouTubie. Jego partnerką będzie Agnieszka Kaczorowska.

· Królową Snapchata, blogerkę i youtuberkę Angelikę Muchę – prawdziwe zjawisko mediów społecznościowych w których znana jest jako LittleMooonster96. Oprócz niezwykle popularnego Snapchata, prowadzi konto na Instagramie (w 2017 r. zdobyła tytuł „Instagrama Roku”), gdzie śledzi ją milion dwieście tysięcy osób. Ma także własny kanał na YouTube z blisko 750 tysiącami subskrybentów i fanpage na Facebooku z ponad 200 tys. polubieniami. Jej tanecznym partnerem będzie Rafał Maserak.

· Aktorkę Wiktorię Gąsiewską, która mimo 18 lat bogatą filmografią mogła by obdzielić kilku starszych kolegów. Jej brawurowy debiut w „Jasminum” Jana Jakuba Kolskiego był początkiem jej licznych ról zarówno na małych ekranie jak i w dubbingu. Od dwu lat gra postać Oliwki w serialowych „Barwach szczęścia”, jednak widzowie najbardziej znają ją z roli Agaty w serialu Rodzinka.pl. Jej parterem na parkiecie będzie nowy tancerz w show Oskar Dziedzic.

· Architekt i projektantkę wnętrz Marynę Kupczyk. To spod jej ręki wychodzą projekty wnętrz w programie „Nasz nowy dom” w którym wraz z całą ekipą niesie pomoc potrzebującym remontując ich domy i mieszkania. To ona nadzoruje pracę ekipy budowlanej dbając by każdy szczegół projektu był zrealizowany a remontowane wnętrza miały ciepły i przytulny charakter. Na parkiecie towarzyszył jej będzie Żora Korolyow.

· Rapera, wokalistę i zawodnika MMA Pawła Mikołajuwa „Popka”. Muzyk z burzliwą przeszłością 2 lata temu wrócił do Polski i odmienił swoje życie. Z troską zajmuje się swoją kilkuletnią córką Julią, udziela się charytatywnie, zobaczymy go w drugim sezonie serialu „W rytmie serca”, walczy w MMA, a teraz zatańczy w najbardziej prestiżowym programie rozrywkowym świata. Na Instragramie, odważnie ogłosił, że ma zamiar wygrać program. Jego partnerką będzie Janja Lesar.

· Trenerkę personalną i instruktorkę fitness – Katarzynę Dziurską. Jest byłą cheerleaderką, jedyną w Europie, która z zespołem Cheerleaders Gdynia wystąpiła trzykrotnie w trakcie spotkań w lidze NBA. Od kilku lat jest sportowcem i trenerem bardzo aktywnym w mediach społecznościowych Facebook (ponad 135,5 tysięcy obserwujących) Instagram (ponad 214 tysięcy obserwujących) wyświetlenia profilu sięgają około 4 milionów. Od 2015 roku Katarzyna Dziurska jest zawodniczką sportów sylwetkowych w których odnosi znaczące sukcesy. Na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” Kasi będzie towarzyszył Tomasz Barański.

· Aktora Dariusza Wieteskę, który zarówno na ekranie jak i w życiu może pochwalić się bogatym zestawem umiejętności: gra na gitarze, jeździ na motocyklu, nie boi się scen akcji np. walki wręcz, a do tego świetnie pływa. Widzowie pokochali go szczególnie za rolę ratownika medycznego Piotra Strzeleckiego w serialu “Na sygnale”. Jego taneczną przewodniczką będzie nowa tancerka w show Katarzyna Vu Manh.
· Modelkę Renatę Kaczoruk. Przez kilka lat z powodzeniem poruszała się w międzynarodowym świecie mody, prezentując na zagranicznych wybiegach kreacje Celine, Jean Paul Gaultier, Giorgio Armani czy Yohji Yamamoto. Pojawiła się na okładkach francuskiego „Elle”. Była również twarzą kampanii Simple, a w 2009 roku zagrała w filmie „Miłość na wybiegu”. W programie Renata pojawi się u boku nowego tancerza Michała Jeziorowskiego.

· specjalistę w dziedzinie medycyny estetycznej i doktora nauk medycznych Krzysztofa Gojdzia. Przyjaciela gwiazd, który docenia i propaguje naturalne piękno. Jest jednym z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, a jego kariera rozwinęła się błyskawicznie zarówno w USA jak i w Polsce. Na parkiecie towarzyszyć mu będzie Walerija Żurawlewa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *