„Wydarzenia i Opinie” – nowy program codziennie na antenie Polsat News

Już w poniedziałek, 9 kwietnia, zaraz po „Wydarzeniach 18:50” zadebiutuje nowy, codzienny program „Wydarzenia i Opinie”. Program poprowadzą Dorota Gawryluk (od poniedziałku do czwartku) oraz Agnieszka Mosór i Joanna Wrześniewska-Sieger (wydania weekendowe piątek-niedziela).
 

 
„Wydarzenia i Opinie” to nowy program w ramówce Polsatu News, który ma stanowić zarówno rozwinięcie kluczowych tematów prezentowanych w głównym wydaniu „Wydarzeń”, jak też innych istotnych problemów interesujących opinię publiczną. W programie: rozmowy z gośćmi – najważniejszymi osobami w kraju, decydentami, politykami, a także ekspertami oraz materiały reporterskie relacjonujące tematy dnia.
Program „Wydarzenia i Opinie” poprowadzi od poniedziałku do czwartku Dorota Gawryluk, a od piątku do niedzieli – Agnieszka Mosór i Joanna Wrześniewska-Sieger.
„Wydarzenia i opinie” to całkowicie nowy program, chcemy żeby widz po obejrzeniu Wydarzeń został z nami dłużej w Polsacie News. Chcemy nadać pasmu większą dynamikę, więcej spojrzenia reporterskiego, więcej felietonów filmowych, ale też będzie czas na codzienną rozmowę z gościem zaproszonym do studia powiedziała Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.
W programie będzie obecna oczywiście polityka, ale obok niej dziennikarze Polsatu i Polsatu News opowiedzą widzom także o istotnych dla społeczeństwa sprawach gospodarczych oraz społecznych.
„Wydarzenia i Opinie” od poniedziałku, 9 kwietnia, codziennie, zaraz po „Wydarzeniach”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *