„Wyraźnie ujmujący” OPPO Reno3 zadebiutuje niebawem w Polsce

Firma OPPO, globalny producent inteligentnych urządzeń, wprowadzi niebawem do Polski najnowszą rodzinę smartfonów – serię Reno3.

 

 

 

 

Smartfony z serii Reno3, które jako pierwsze na świecie zostały wyposażone w układ Qualcomm umożliwiający współpracę z sieciami 5G w trybie dual mode, pod koniec roku pomyślnie zadebiutowały w Chinach. Teraz, najnowsze modele z serii Reno3, zostaną wprowadzone przez firmę OPPO na rynki innych krajów z modyfikacjami dostosowanymi do lokalnych potrzeb, np. uwzględniającymi aktualnie komercyjnie dostępne standardy komunikacji. Niezależnie od tego, zaoferuje kilka cennych innowacji, które są efektem prac działów R&D skoncentrowanych na komforcie użytkowania.

Rozwijając serię Reno firma OPPO zawsze dążyła do zapewnienia równowagi między technologią a atrakcyjnym wyglądem. Dzięki szerokim możliwościom funkcji fotograficznych, smartfony z serii Reno3 dają możliwość wykonywania wyraźnych zdjęć w różnorodnych warunkach oświetleniowych. Smartfony z rodziny Reno3 zapewnią znakomite odwzorowanie detali przy świetle dziennym, a także większą jasność zdjęć rejestrowanych przy słabym oświetleniu. Tryb Ultra Dark sprawia, że fotografowanie przy małym natężeniu światła nie będzie już stanowić wyzwania. Seria OPPO Reno3 to również inteligentniejsze i łatwiejsze w użyciu funkcje filmowania. Dzięki innowacjom technologicznym smartfony z tej serii dają wszystkim użytkownikom możliwość odkrywania, poznawania i uwieczniania piękna otaczającego nas świata, od pierwszych promieni słońca o świcie po rozgwieżdżoną noc.

Pionierski przedni aparat 44 MP

OPPO Reno3 jako pierwszy na świecie będzie wyposażony w przedni aparat 44 MP wbudowany w wyświetlacz OLED. Pozwoliło to nie tylko na zaprojektowanie lżejszego i smuklejszego urządzenia, a także zapewnia doskonałą jakość zdjęć. Aparat o rozdzielczości 44 MP umożliwia wykonywanie ultrawyraźnych selfie z wiernym odwzorowaniem skóry, zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania. Ponadto, w smartfonie jest dostępny tryb AI Beauty podkreślający naturalne piękno fotografowanej osoby.

Kolejne innowacje – wydajny zoom

Ze względu na rewolucyjny zoom, Reno3 ustanawia nowy standard fotografii smartfonowej. OPPO jako pionier w tej dziedzinie konsekwentnie oraz długoterminowo inwestuje w technologie zoomu. Od prezentacji 5-krotnego zoomu optycznego na targach MWC 2017 firma OPPO opracowała trzy kolejne rozwiązania, które wdrożyła w smartfonach o coraz smuklejszej konstrukcji.

Smartfon Reno3 Pro jest kolejnym przykładem urządzenia, dzięki któremu technologie z laboratoriów badawczych stają się dostępne w codziennym życiu. Zoom optyczny 2x, zoom hybrydowy 5x oraz zoom cyfrowy 20x, pozwalają na wykonywanie wyraźnych zdjęć z bardzo niewielkimi szumami w całym zakresie powiększeń. Dzięki różnorodnym funkcjom optymalizującym jakość, smartfon pozwala na uzyskanie wyraźnego zbliżenia np. drukowanego tekstu z odległości 10 metrów.

Poczwórny aparat 48MP z funkcją zoom i trybem Ultra Dark

Seria Reno3 jest wyposażona w poczwórny aparat 48 MP z funkcją zoom, który wyróżnia się niezwykłą uniwersalnością i umożliwia wykonywanie zdjęć w różnorodnych sytuacjach występujących w rzeczywistości. Główny, ultra wyraźny aparat o rozdzielczości 48 MP pozwala na korzystanie z szerokiego zakresu powiększeń i wykonywanie wyraźniejszych, bogatszych w detale zdjęć.

Tryb Ultra Dark, wykorzystujący sztuczną inteligencję,  został znacznie udoskonalony od czasu premiery smartfona Reno2. Dzięki temu istotnie ułatwia fotografowanie w słabym świetle umożliwiając każdemu wykonywanie wyraźniejszych zdjęć nocnych ze szczegółami, które są niewidoczne dla ludzkiego oka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *