#zostańwdomu z Platformą Canal+ w piątek

#zostańwdomu: Platforma Canal+ przedstawia najlepsze propozycje ramówkowe na piątek 27 marca 2020 roku.

 

 

 

 

 

CANAL+

„Sergio i Siergiej”

Dramat, Hiszpania, Kuba, 2017
reżyseria: Ernesto Daranas
obsada: Ron Perlman, Héctor Noas, A.J. Buckley

Niech żyje przyjaźń między bratnimi narodami! Radioamator z Kuby idzie w sukurs rosyjskiemu kosmonaucie uwięzionemu na orbicie.

Początek lat 90. W komunistycznym świecie bieda. Sergio, hawański nauczyciel marksizmu, ledwie wiąże koniec z końcem. Kosmonauta Siergiej tkwi na stacji MIR, bo Rosja nie ma środków, by ściągnąć go na Ziemię. Panowie S. nawiązują łączność radiową. Kubańczyk przeprowadza akcję ratowania towarzysza. Reżyser Ernesto Daranas proponuje opartą na faktach historię, którą przedstawia w komediowym tonie.

PREMIERA CANAL+, piątek, 27 marca, godz. 19:30

„Diablo. Wyścig o wszystko”

Film sensacyjny, Polska, 2019
reżyser: Michał Otłowski, Daniel Markowicz

Ryczące silniki, porysowany lakier, wygięta blacha. Witajcie w świecie nielegalnych wyścigów samochodowych, gdzie żyje się szybko i jeszcze szybciej umiera.
Problem w rodzinie: siostra Kuby jest ciężko chora. Chcąc zarobić na drogą operację, bohaterski brat postanawia wziąć udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Nagrodą jest okrągłe pół miliona złotych. Motoryzacyjno-gangsterskie widowisko będące polską odpowiedzią na „Szybkich i wściekłych”.

PREMIERA: CANAL+, piątek, 27 marca, godz. 21:00

 

CANAL+ FILM

„Sicario 2: Soldado”

Kryminał, USA, Meksyk, 2018
reżyser: Stefano Sollima
obsada: Benicio Del Toro, Josh Brolin, Isabela Moner, Catherine Keener, Matthew Modine

Matt i Alejandro wracają na amerykańsko-meksykańską granicę, aby dopaść narkotykowe kartele, które przemycają terrorystów do Stanów Zjednoczonych.
Wojna narkotykowa na pograniczu Stanów i Meksyku trwa w najlepsze. Kartele narkotykowe przemycają przez granicę już nie tylko dragi, ale też broń oraz terrorystów. Aby zwalczyć tę nielegalną przestępczość, Pentagon wydaje zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z baronami narkotykowymi. Matt i Alejandro zdają sobie sprawę, że te metody mogą spowodować tylko jeszcze większą katastrofę.

EMISJA: CANAL+ FILM, piątek, 27 marca, godz. 20:00

 

CANAL+ FAMILY

 

„Let’s Dance”

Komedia, Francja, Belgia, 2019
reżyseria: Ladislas Chollat
obsada: Rayane Bensetti, Alexia Giordano, Guillaume de Tonquédec

Paryż – miasto świateł, miłości i tańca. Oto romantyczna opowieść o spotkaniu fana hip-hopu i aspirującej baletnicy.

Joseph przyjeżdża do stolicy Paryża, aby spróbować tam sił jako breakdancer. Na miejscu poznaje aspirującą baletnicę imieniem Chloe. Między dwójką bohaterów, reprezentujących różne światy, ale w tym samym stopniu kochających taniec, rodzi się wielka młodzieńcza miłość. Oto barwny i dynamiczny filmowy spektakl, który hipnotyzuje i porywa widzów. Innymi słowy: Let’s Dance!

EMISJA: CANAL+ FAMILY, piątek, 27 marca, godz. 19:30

 

CANAL+ DOKUMENT

 

„Bitcoin. Upadek kryptogiełdy”

Dokument, Francja 2018, 104 min
reżyser: Laurent Seince

Dokument opisujący największy kryzys na kryptogiełdach.
Twórcy dokumentu przedstawiają historię Marka Karpelesa, który trafił do więzienia za fałszowanie danych komputerowych oraz defraudację 850 tysięcy Bitcoinów w lutym 2014 roku. Mężczyzna spędził w więzieniu rok, po czym został zwolniony z powodu braku dowodów. Po wyjściu na wolność mężczyzna może udowodnić swoją niewinność.

EMISJA: CANAL+ DOKUMENT, piątek, 27 marca, godz. 23:45

 

KUCHNIA+

 

„Wymarzony tort urodzinowy 2”

Seria kulinarna, 10×25’
prod. Kanada, 2019

Producenci nie mogli powstrzymać swojego apetytu na „Wymarzony tort urodzinowy” i uznali, że program zasługuje na drugi sezon. Na ekranach naszych telewizorów będziemy mogli podziwiać kolejne rywalizacje o jak najlepsze przeniesienie dziecięcych rysunków na rzeczywiste torty.
Czy na podstawie rysunku namalowanego przez dziecko da się stworzyć tort o takim samym wyglądzie? Jak najbardziej! Dwie mistrzynie tortów stoją przed wyzwaniem przemienienia tych samych kolorowych ilustracji w rzeczywiste ciasta, tak aby sprostały wymaganiom najbardziej wymagających sędziów, czyli ich twórców. Który tort będzie najbardziej zbliżony do rysunku i wygra?

EMISJA: KUCHNIA+, odc.5, piątek, 27 marca, godz. 12:30

 

DOMO+

 

Gardeners’ World 11

Seria poradnikowa, Wlk. Brytania, 2018, 12 x 60

Kolejna odsłona programu, który kochają nie tylko ogrodnicy. Już samo patrzenie na piękne rośliny to czysta przyjemność i świetny sposób na relaks po pracowitym dniu.
Akcja 11. sezonu zaczyna się wiosną. To bardzo pracowity czas dla ogrodników, więc Monty Don i jego ekipa uwijają się na grządkach. Porządkują teren, przygotowują glebę, przycinają krzewy i drzewa, sieją, sadzą i projektują rabaty. Pokazują ciekawe odmiany roślin i mówią, jak je pielęgnować. Odwiedzają nietuzinkowe ogrody w różnych zakątkach Wielkiej Brytanii i rozmawiają z ich twórcami.

PREMIERA DOMO+, odc.10., piątek, 27 marca, godz. 17:30

 

PLANETE+

 

„Wszystko pod kontrolą”

Film dokumentalny, Austria 2015, 93 min

Prywatność w sieci to temat, który porusza ludzi i media na całym świecie. Czy jesteśmy jeszcze w Internecie anonimowi, czy może każdy postawiony wirtualnie krok pozostawia ślad?

Co dzieje się z naszymi danymi w sieci? Kto śledzi nasze ruchy w digitalowym świecie? Co wolno państwom, a gdzie przekroczona jest granica i łamane są obywatelskie prawa? Czy możemy jeszcze w ogóle mówić o prywatności w sieci? Autorzy dokumentu szukają odpowiedzi przyglądając się funkcjonowaniu sieci w USA, Chinach, Hong-Kongu, Austrii i na Kubie. Dokument to kolejny, zaskakujący głos w globalnej dyskusji.

EMISJA: PLANETE+, piątek, 27 marca, godz. 21:00

 

MiniMini+

 

„Barbie: Wróżkolandia II – Syreny”

Film animowany, USA, 2006

Kolejny film z serii opowiadającej o przygodach Barbie jako wróżki.

W tej części dane nam jest powrócić do bajkowej Wróżkolandii, gdzie spotykamy starych znajomych z poprzednich części, a wśród nich m.in. wróżki Elinę i Bibblę. Barbie ponownie przeżywa niesamowite przygody, w których zawsze najważniejsza jest przyjaźń… Syreni książę zostaje porwany i uwięziony przez okrutną Lavernę. Elina wyrusza na ratunek. Podczas swych niezwykłych i niebezpiecznych przygód wzywa na pomoc kilku nowych przyjaciół z podwodnego świata, w tym cudowną syrenę zwaną Merissa i syrena odludka Noriego!

EMISJA: MINIMINI+ piątek, 27 marca, godz. 10:55

 

teleTOON+

 

Rozpocznij weekend w towarzystwie kreatywnych trolli! Oglądaj swoje ulubione postaci tylko w teleTOON+!

„Trolle: Impreza trwa”

USA, 2018

Impreza z trollami? To jest to! Poznaj lekko nieokrzesanych mieszkańców miasteczka trolli i baw się razem z nimi w rytm szalonej muzyki!

Poppy i Mruk wraz z całym miasteczkiem organizują imprezy taneczne w swoim fantastycznym leśnym domu. Baw się razem z nimi w rytmie trollowej muzyki! Poznaj kolorowy świat trolli zawsze gotowych na nowe psoty i dołącz do niekończącej się zabawy!

Serial prezentuje zupełnie nowe przygody trolli, znanych z kinowego hitu DreamWorks. W kolejnych odcinkach bohaterowie będą musieli zmierzyć się z klęską suszy w miasteczku oraz przekonać widzów, że odwiedzanie biblioteki może być całkiem przyjemne. Poppy weźmie udział w bitwie na komplementy oraz pomoże Dużemu pokonać strach przed duchami. Trolle zorganizują również bitwę na poduszki. Będzie się działo!

EMISJA: teleTOON+, odc.1-12., piątek, 27 marca, godz. 8:55-11:30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *