„Wysokie Obcasy Extra” z kuponami rabatowymi do -80% na zakupy w ramach ogólnopolskiej akcji „Weekend Zniżek”

Jak rozmawiać o wstydzie, aby się od niego uwolnić? W co gramy będąc w związku? Czy wiedza o zdrowym odżywianiu tuczy? O tych i innych tematach będzie można przeczytać w marcowych „Wysokich Obcasach Extra”. Dodatkowo, w numerze czytelnicy znajdą kupony rabatowe do -80% na zakupy w ramach ogólnopolskiej akcji „Weekend Zniżek”, która będzie trwać od 19 do 21 marca br. Najnowsze wydanie miesięcznika w punktach sprzedaży prasy pojawi się 20 lutego br.

 

 

 

 

 

– Wypowiedzenie wstydu powoduje, że on przestaje nas zżerać. Sprawia, że możesz przejrzeć się w drugiej osobie, doświadczasz poczucia wspólnoty, przestajesz napierniczać w siebie, że to ty i tylko ty jesteś nie taka jak trzeba twierdzi bohaterka marcowej okładki „Wysokich Obcasów Extra” Joanna Brodzik w rozmowie z Dorotą Wodecką. Aktorka wraz z Julią Kijowską i Marianną Kowalewską mówią o wstydzie i sposobach na jego przezwyciężenie, by ostatecznie umieć w pełni zaakceptować siebie. Redakcja pisma zachęca czytelniczki, aby rozbroiły swój wstyd, który podcina im skrzydła w życiu i napisały o nim lub wypowiedziały go na głos w podcaście „Wysokich Obcasów Extra”.

– Berlin 1923 roku. 21-letnia Wiera Słonim przychodzi na emigrancki bal dobroczynny w czarnej satynowej masce wilka. Na sali dostrzega o trzy lata od siebie starszego Vladimira, którego utwory zna już z pisma rosyjskiej emigracji. Nie zdejmując maski, zaczyna recytować mu jego wiersze. Dobry sposób na pisarza. Dwa dni później Nabokov pisze do niej. Zrywa zaręczyny. „Czy żałuję? Nie. To musiało się stać, żebym mógł poznać ciebie” – pisze rok później do Viery. Wyznaje, że od tego dnia na balu dla jego duszy zaczął się „nowy wiek” burzliwą historię miłości Very i Vladimira Nabokov opisała Patrycja Pustkowia w cyklu Herstory.

Redakcja zaprezentowała również sylwetkę Nancy Pelosi, spikerki Izby Reprezentantów, uznawanej za wpływową kobietą w historii amerykańskiej polityki która zasłynęła w szczególności, gdy stała się symbolem oporu wobec prezydentury Donalda Trumpa.

W części poświęconej kulturze ukażą się również m.in.: wywiad Marty Bagały z Ladj Li – reżyserem filmu „Nędznicy”, nominowanego do tegorocznych Oskarów; analiza wszystkich ekranizacji powieści Jane Austin autorstwa Mai Staniszewskiej, historia życia i projektów Charlotte Perriand. Nie zabraknie także rekomendacji wartościowych nowości książkowych, płytowych i filmowych oraz informacji o nadchodzących koncertach, na które warto się wybrać.

W numerze m.in. będzie można przeczytać rozmowę Magdy Piekarskiej z czarnoskórymi Polakami o ich doświadczeniu dorastania w Polsce; tekst o wyzwoleniu seksualnym kobiet oraz powodach, dla których singielki mogą mieć lepszy seks niż kobiety w stałych związkach czy mitach odchudzania i zdrowego żywienia. Dodatkowo nie zabraknie stałego przeglądu informacji z wybiegów mody, ciekawostek ze świata kosmetyków czy tekstów skłaniających do filozoficznej refleksji.

W marcowym wydaniu „Wysokich Obcasów Extra”, w ramach akcji rabatowej „Weekend Zniżek”, która odbędzie się w od 19 do 21 marca br., czytelnicy znajdą kupony zniżkowe do -80% na zakupy w wybranych sklepach stacjonarnych i online w całej Polsce.

Numer będzie dostępny w sprzedaży od 20 lutego do 23 marca br. w cenie 7,99 zł.

Marcowe wydanie jest promowane w internecie (Wysokieobcasy.plWyborcza.pl, Facebook) oraz prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, tygodnik „Polityka”). Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *