MediaTVPZapowiedzi TV

„Zakazany owoc” – nowy serial obyczajowy w TVP2

We wtorek, 28 czerwca TVP2 o godz. 17:15 zaprasza widzów na premierę kolejnego tureckiego serialu obyczajowego pt. „Zakazany owoc”. To historia dwóch sióstr, które mieszkają w ubogiej dzielnicy Stambułu. Telenowela „Zakazany owoc” zastąpi, emitowany w Dwójce, serial „Miłość i przeznaczenie”.

 

„Zakazany owoc” to historia dwóch sióstr o kompletnie odmiennych charakterach – Yilidz i Zeynep. Kobiety mieszkają razem w ubogiej dzielnicy Stambułu. Yildiz marzy o dostatnim, wystawnym życiu i wierzy, że pewnego dnia spotka przysłowiowego księcia z bajki, za którego bogato wyjdzie za mąż. Tymczasem Zeynep to skromna dziewczyna, która cieszy się z drobnych przyjemności i ma proste marzenia. Życie sióstr zmienia się diametralnie, kiedy poznają przystojnych i bardzo bogatych biznesmenów.

Telenowela rozpoczyna się z perspektywy Yilidz, która wspomina swój nieudany związek i relacje z siostrą Zeynep. Kobieta rozważa również propozycję Ender Argun – przedstawicielki wyższych sfer, która zaproponowała Yilidz pracę u siebie w domu i powierzyła dodatkowe, tajne zadanie – młoda dziewczyna ma uwieść męża swojej pracodawczyni, kobieciarza ze złą reputacją. Ender chce zdobyć dowód, że mąż ją zdradza – w ten sposób chce doprowadzić do rozwodu i przejąć część majątku.

Reżyseria: Neslihan Yesilyurt

Aktorzy: Sevval Sam, Talat Bulut, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Kivanc Kasabali, Baris Aytac.

Serial „Zakazany owoc” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 17:15 w TVP2 (start serii we wtorek, 28 czerwca)

fot.TVP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *