„Zakochani po uszy” nowa autorska produkcja w styczniu w TVN7

21 stycznia o godz. 19:30 na antenie TVN7 rozpoczynamy nowy codzienny serial. Historia romantycznej, wakacyjnej miłości, która choć krótka, pozostawiła w sercach trwały ślad. Bohaterów spotykamy po prawie 10 latach, kiedy los znowu stawi ich na wspólnej drodze. „Zakochani po uszy” to serial, który przez pierwsze 20. odcinków będzie równolegle emitowany na antenie TVN i TVN7. Produkcja jest skierowana przede wszystkim do młodych kobiety w wieku 18-30 lat, inspirujące się życiem bohaterek, aspirujące do nowoczesnego, miejskiego stylu życia i konsumentek w średnim wieku, z potencjałem zakupowym, aktywnych i otwartych na zmiany.

 

W roli głównych bohaterów wystąpią: Asia Popiel, 25 lat (Katarzyna Grabowska) – właśnie otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny i rozpoczyna życie na własny rachunek; Piotr Nowak, 27 lat (Michał Meyer) – przystojniak, niedawno skończył studia i z przyjaciółmi założył klinikę dentystyczną; Sylwia Witoslat 27 (Kamila Kamińska) ) – menadżerka kliniki, ale przede wszystkim aspirująca gwiazda social mediów, promocji i auto promocji.

„Zakochani po uszy” to pierwsza autorska produkcja kanału z tak silnym, wielopoziomowym wsparciem: synergia anten TVN, TVN7, platformy Player i social mediów. Nowość i innowacja: jedna z głównych bohaterek serialu będzie zdradzała zakulisowe wydarzenia na swoim profilu na Instagramie.

TVN7 to piąty kanał na rynku**, który posiada najlepszą propozycję filmową. W sezonie zimowym w Dobrym Kinie w środy m.in. „12 Małp”, „Jersey Boys”, „All is lost”, a w niedzielnym Superseansie: „Mission Impossible 2-4”, „Wrób publiczny”, „Peacemaker”, „Ostatni Władca Wiatru”.

W każdy styczniowy poniedziałek po 22:00 widzowie zobaczą także dalsze losy bohaterów w serialu „W garniturach”.

TVN7 na wiosnę 2019 przygotowuje nową strategię programową z  silnym sezonem filmowym  oraz wzmocnioną rozrywką. To będzie nowe otwarcie kanału z sezonem przez cały rok!

Dane: *NAM, 09-11,2018 vs 2017, A16-49, SHR%, AMR%, COV%, A16-49; ** SHR%, 08.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *