Żarty Żyły i rodzina Kwiatkowskiego na Wielkanoc w RMF FM

Na tegoroczne Święta Wielkiej Nocy Radio RMF zapowiada spotkania z ulubieńcami Słuchaczy. Znajdą się wśród nich Piotr Żyła i David Kwiatkowski. Znajomi i przyjaciele wspominać będą Aleksandra Dobę, a w Lany Poniedziałek Jacek Tomkowicz, Mariusz Kałamaga i Tomasz Olbratowski zaproszą do „Wyższej Szkoły Podrywu”.

 

W Wielki Piątek po 20-tej w Daniel Dyk i Kamil Barnowski spotkają się na szczerą rozmowę z Igorem Sypniewskim i Dawidem Janczykiem, piłkarzami, którzy mają odwagę mówić o ciemnej stronie świata wielkiego sportu w audycji „Wyautowani – witajcie po mrocznej stronie kariery!”.

W Wielką Sobotę od samego rana Piotr Żyła, znany ze swojego wyjątkowego poczucia humoru, będzie rozśmieszać Słuchaczy w programie „Mistrzowskie suchary Piotra Żyły”. Tego dnia po 16-tej o legendarnym Aleksandrze Dobie opowiedzą znajomi i przyjaciele w programie „Po prostu Olo”. “Napotkałem osiem sztormów, które udało mi się przeżyć – jak widać skutecznie” – wyznał kiedyś Doba. Co jeszcze mówił? Jak żył? O czym marzył i jakie miał plany? – tego postara się dowiedzieć Krzysztof Urbaniak.

Wielkanoc na antenie radia RMF FM będzie dniem spektakularnego debiutu. O 16-tej w roli prowadzącego swój pierwszy autorski program poprowadzi David Kwiatkowski. „Tu Kwiatkowski” jest spełnieniem licznych próśb Słuchaczy, którzy poznają w nim rodzinę i przyjaciół wokalisty.

W wielkanocny poniedziałek po 7-ej Jacek Tomkowicz, Mariusz Kałamaga i Tomasz Olbratowski, najgorsi instruktorzy podrywu, otworzą „Wyższą Szkołę Podrywu”. W programie Słuchacze nie znajdą pożytecznych rad czy skutecznych chwytów, ale na pewną będą świetnie się bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *