Technologia - Promocje

Zasilacze Innergie – komfort i bezpieczeństwo

W dzisiejszym świecie życie jest znacznie prostsze, gdy mamy pod ręką zapas energii – głosi hasło Innergie, producenta zasilaczy i ładowarek. Innergie, to marka Delty, jednego z największych producentów rozwiązań energetycznych dla przemysłu i dla klientów indywidualnych.

 

 

W ofercie Innergie znajdują się bardzo wysokiej klasy zasilacze do notebooków, ładowarki USB, PowerBanki oraz akcesoria. Produkty Innergie są wykonane z komponentów wysokiej jakości, dzięki czemu nie tylko bardzo dobrze spełniają swoje zadanie, ale też są eleganckie pod względem wzornictwa. Ponadto do każdego urządzenia dołączona jest pełna dokumentacja w języku polskim obejmująca m.in. listę obsługiwanych komputerów. Warto dodać, że zasilacze objęte są programem Free Tip Innergie w ramach którego producent bezpłatnie udostępnia pożądaną końcówkę, jeśli nie ma jej w zestawie standardowym.

Na krajowym rynku obserwujemy stale rosnący wzrost zainteresowania coraz droższym sprzętem komputerowym, który nie tylko jest bardzo wydajny, ale też ładnie wygląda. To nowa tendencja, bo przez dekady polscy konsumenci wybierali sprzęt kirując się głównie ceną – mówi Aneta Biel, kierownik działu Sieci i Akcesoria w NTT System. – Dlatego spodziewamy się zainteresowania akcesoriami takimi jak zasilacze i ładowarki o bardzo dobrych parametrach, które dodatkowo przyciągają wzrok. Nasz rynek dojrzewa i konsumenci doceniają wspomniane cechy, przekładające się na funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

W urządzeniach Innergie stosuje się rozwiązania chroniące zasilany sprzęt przed przepięciami i innymi zanieczyszczeniami z sieci energetycznych. Każdy port ma swój transformator, co zwiększa bezpieczeństwo, żywotność oraz pozwala na szybsze ładowanie urządzeń. Również akcesoria tej marki wyróżniają się funkcjonalnością, którą z pewnością docenią konsumenci – np. kable dzięki wzmocnionej konstrukcji są odporne na rozciąganie i inne uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie skracają czas ładowania nawet o połowę.

W ofercie NTT System są dostępne zasilacze notebookowe Innergie z serii Power Gear, Power Gear Slim, zasilacze uniwersalne oraz mCube mini. Są też ładowarki sieciowe, samochodowe, PowerBanki oraz akcesoria. Sprzęt jest już dostępny zarówno dla resellerów, sieci detalicznych, jak też w sklepie internetowym dystrybutora sklep.ntt.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *