MediaZapowiedzi TV

Cztery Złote Globy dla miniserialu HBO "Wielkie kłamstewka"

Produkcja HBO Wielkie kłamstewka otrzymała Złoty Glob w kategorii najlepszy miniserial 2017 roku. Złote Globy przyznano również występującym w produkcji aktorkom i aktorom: Nicole Kidman pojawiającej się w roli głównej, Laurze Dern oraz Alexandrowi Skarsgardowi występującym w rolach drugoplanowych. Produkcję można aktualnie oglądać w serwisie HBO GO.

Siedmioodcinkowy miniserial HBO Wielkie kłamstewka jest oparty na bestsellerowej powieści Liane Moriarty o tym samym tytule. To historia o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach opowiedziana oczami trzech kobiet. W spokojnym, nadmorskim miasteczku pełnym ukrytych konfliktów i pilnie strzeżonych tajemnic dochodzi do tragedii, co uruchamia lawinę podejrzeń i spekulacji. Pojawia się podejrzenie, że mogło mieć to coś wspólnego z napięciami, które pojawiły się pomiędzy matkami dzieci z lokalnej szkoły.

Serial Wielkie kłamstewka w przewrotny sposób ukazuje wyzwania, z jakimi muszą mierzyć się na co dzień kochające matki, za wszelką cenę próbujące zapobiec wkroczeniu w ich życie chaosu. Produkcja podejmuje temat mitu perfekcyjnego rodzinnego życia i sprzeczności, jakie kryją się za misternie skonstruowanymi fasadami domów, małżeństw i przyjaźni.

W główne role kobiet, w których pozornie idealnym życiu nic nie jest takie, jakim się wydaje, wcielają się Reese Witherspoon, Nicole Kidman i Shailene Woodley. Partnerują im Alexander Skarsgård, Laura Dern, Zoë Kravitz, Adam Scott, James Tupper i Jeffrey Nordling. Autorem scenariusza jest wielokrotnie nominowany do nagrody Emmy David E. Kelley.

Miniserial HBO Wielkie kłamstewka dostępny jest w serwisie HBO GO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *