Acer prezentuje nowy model Swift 7

Nowy Acer Swift 7 został zaprojektowany z myślą o wymagających profesjonalistach, którzy oczekują najwyższej wydajności, mobilności i stałej łączności 4G LTE.

Podsumowanie:
· Nowy laptop Acer Swift 7 (SF714-51T) to najsmuklejszy laptop na świecie
· Wydajne procesory Intel® Core™ i niezwykle szybka łączność Intel® XMM™ 4G LTE zapewniają wysoką produktywność i stałe połączenie ze światem
· Acer zapowiada również Acer Spin 3 – laptop hybrydowy dla osób poszukujących wszechstronności i niezawodności
Acer wprowadza na rynek najsmuklejszy na świecie laptop – nowy Swift 7 (SF714-51T) o grubości zaledwie 8,98 mm. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o mobilności i jest wyposażone w procesor Intel® Core™ i7. Bateria zapewnia całodzienną pracę na baterii, a modem LTE 4 bezpieczną łączność.
Jesteśmy niezwykle dumni, że dzięki nowemu modelowi Swift 7 możemy sprawić, że najsmuklejszy laptop na świecie stał się jeszcze smuklejszy. Opierając się na przełomowych rozwiązaniach konstrukcyjnych poprzedniej generacji, nowy Swift 7 znów podnosi poprzeczkę, dzięki jeszcze smuklejszej obudowie, doskonałej wydajności i zawsze dostępnej łączności 4G LTEMÓWI JERRY KAO, PREZES WYDZIAŁU PRODUKTÓW IT W FIRMIE ACER INC.
Nowy Acer Swift 7 to doskonały komputer PC z systemem Windows 10 przeznaczony dla profesjonalistów lub konsumentów, którzy cenią sobie przenośność i łącznośćMÓWI PETER HAN, WICEPREZES DZIAŁU URZĄDZEŃ I ROZWIĄZAŃ PARTNERSKICH, MICROSOFT
Zawsze połączony
Smukła konstrukcja modelu Acer Swift 7 to tylko początek nowości. Modem Intel XMM 4G LTE zapewnia użytkownikom stałe połączenie z siecią. Jest on szczególnie przydatny dla profesjonalistów, którzy chcą wyeliminować uciążliwe problemy z mobilnym połączeniem bezprzewodowym. Oprócz gniazda kart Nano SIM, laptop Swift 7 jest wyposażony w technologię eSIM, która umożliwia pobieranie i aktywację profili eSIM. Do laptopów Acer Swift 7 dołączony jest profil Transatel z bezpłatnym transferem danych do 1 GB, ważny przez jeden miesiąc w 48 krajach, w tym w Polsce – tak, aby nowi użytkownicy mogli od razu rozpocząć pracę. Bezprzewodowa karta sieciowa 802.11ac z MIMO 2×2 zapewnia niezawodne i szybkie połączenia z siecią biurową lub domową.
Siła i piękno w jednym
Dzięki procesorom Intel® Core™ i7 7. generacji, Acer Swift 7 oferuje niesamowitą wydajność, błyskawiczne działanie systemu Windows 10 oraz do 10 godzin pracy na baterii. Dysk SSD PCIe o pojemności 256 GB zapewnia mnóstwo miejsca na przechowywanie plików, a 8 GB pamięci LPDDR3 płynność i szybkość działania podczas prac wymagających wielozadaniowości. Czytnik linii papilarnych pozwala na bezpieczne zalogowanie się do systemu przez Windows Hello, bez konieczności wpisywania haseł.
Aluminiowa obudowa unibody urządzenia Swift 7 jest elegancka i wytrzymała. Nowy dotykowy ekran, pokryty szkłem Corning® Gorilla® Glass NBT™, został powiększony do 14 cali. Posiada matrycę IPS Full HD z Acer Color Intelligence™, zapewniając realistyczny i czytelny obraz pod każdym kątem. Podświetlana klawiatura Swift 7 ułatwia pisanie w słabym oświetleniu.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *