„Złote za przeboje” – Radio Złote Przeboje zaprasza do udziału w nowym konkursie (wideo)

W poniedziałek, 22 lutego br. na antenie Radia Złote Przeboje ruszył nowy konkurs dla słuchaczy, w którym można wygrać nawet 2000 zł. Zgodnie z hasłem zabawy – „Złote za przeboje” nagrodę otrzymają ci uczestnicy, którzy będą uważnie słuchać prezentowanych na antenie piosenek, a także odgadną ich wykonawców i przypisane do nich kwoty.

 

Już w poniedziałek, 22 lutego br. słuchacze Radia Złote Przeboje mogą zacząć wielkie polowanie na przeboje i wygrać 2000 zł.

Zadaniem uczestników nowego konkursu „Złote za przeboje” jest uważne słuchanie playlisty stacji i rozpoznanie piosenek oznaczonych odpowiednimi kwotami. Osoba, która dodzwoni się do redakcji jako pierwsza i odgadnie wykonawców oznaczonych utworów oraz sumy do nich przypisane, wygra gotówkę. Szczegóły można znaleźć w regulaminie na stronie zloteprzeboje.pl.

Zabawa będzie rozgrywana na antenie od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00. W konkursie można wziąć udział aż do 26 marca br.

Konkurs „Złote za przeboje” w Radiu Złote Przeboje wspierają promocja na antenie, na zloteprzeboje.ploraz w mediach społecznościowych, a także działania reklamowe prowadzone w internecie, m.in. na Gazeta.pl, -Onet.pl,  Wp.pl oraz na platformie YouTube  i Facebooku. Kampanię przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory.

 

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

zloteprzeboje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *