Zmiany kanałowe w SatFilm

Planowane zmiany kanałowe zostaną przeprowadzone 8 stycznia 2019r zamiast 3 stycznia 2019r. Zmiana terminu spowodowana jest zakłóceniami, które pojawiły się w paśmie, w którym nadawana jest telewizja cyfrowa.

W stosunku do wcześniejszych zapowiedzi dodatkowo z pakietu analogowego BASIC z dniem 8 stycznia zostanie awaryjne usunięty kanał Superstacja. Zwolniona w ten sposób częstotliwość pozwoli na przesunięcie kanałów cyfrowych, które potencjalnie mogą być zakłócane i z odbiorem których mogą występować problemy.

Z dniem 08 stycznia 2019 w ofercie telewizyjnej nastąpią poniższe zmiany:


– do pakietu Rozrywka LUX HD dołączy kanał: Sundance Channel HD,

TLC HD zostanie przeniesiony z pakietu Rozrywka LUX HD do pakietu Standard HD,

Eurosport HD pojawi się w pakiecie Standard HD w miejsce wersji SD,

w pakiecie Standard HD pojawią się nowe kanały: Discovery Life HD, Nobox tv HD, Polsat Games HD, Polsat Rodzina HD,

Discovery Channel HD i Animal Planet HD nie będą już sprzedawane w osobnym pakiecie (a la carte). Zamiast tego dołączą do pakietu Standard HD,

kanały DTX (Discovery Turbo Extra), Discovery Science, Discovery ID zyskają jakość HD,

Z nie będącego już w sprzedaży pakietu tv analogowego BASIC, z dniem 08.01.2019 zostaną usunięte kanały Discovery i Superstacja. Tych z Państwa, którzy są zainteresowany odbiorem tych kanałów, a nie odebrali jeszcze dekodera do telewizji cyfrowej,  prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 54 236 74 12 lub zapraszamy do naszego Biura Obsługi Abonentów przy ulicy Hutniczej 20 lub do Punktu Sprzedaży na Placu Grodzkim vis a vis CH Wzorcownia.

Z dniem 31 grudnia 2018 kanał Opoka zakończy nadawanie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *