MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Znamy finalistów “Ameryka Express”

W 12. odcinku “Ameryka Express” o udział w finale rywalizowały 3 pary: Aleksandra Domańska i Dawid Domański, Maciej Musiałowski i Anna Małysa oraz Tomasz Karolak i Jakub Urbański. Zobaczcie najciekawsze fragmenty z półfinału reality show.

 

Pary ścigały się w kierunku Puquio, ale po drodze dostały SMS z informacją o kolejnej misji. Każda para musiała ułożyć tekst piosenki do słynnej na całym świecie melodii “El Condor Pasa”. Uczestnicy podczas tworzenia mieli za zadanie zainspirować się swoimi konkurentami.

Agnieszka Woźniak-Starak czekała w Puquio z najlepszą miejscową kapelą, a każda para musiała zaśpiewać piosenkę przy wspaniałym i donośnym akompaniamencie. Szef zespołu ocenił wykonanie, a Patrycja Markowska korzystając z dobrodziejstwa XXI wieku i szybkiego łącza internetowego oceniła tekst, który uczestnicy napisali podczas podróży. Najlepszy okazał się duet Maciej Musiałowski i Anna Małysa.

Po skończonej misji pary ruszyły do Abancay, gdzie wzięły udział w wieloetapowej rozgrywce, w której miały szansę wykorzystać zdobyte do tej pory informacje o Peru oraz poznać jeden z najstarszych rytuałów andyjskich ludów – składanie ofiary Matce Ziemi. Aleksandra Domańska i Dawid Domański zdobyli amulet o wartości 10 tysięcy złotych.

Tuż przed metą uczestnicy musieli wykonać ostatnią, z pozoru banalnie prostą misję. Wystarczyło zwinąć w ciasny kłębek kilkaset metrów wełnianej nitki.

Jako pierwsi na mecie zameldowali się Maciej Musiałowski i Anna Małysa. Dołączyli do nich Aleksandra Domańska i Dawid DomańskiTomasz Karolak i Jakub Urbański odpadli z “Ameryka Express”, musieli pożegnać się z programem tuż przed finałową rozgrywką.

W finale “Ameryka Express” będą rywalizować Fit Lovers, Maciej Musiałowski i Anna Małysa oraz Aleksandra Domańska i Dawid Domański. 

Premiera 28 listopada o 21.30 w TVN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *