Znamy kolejnych artystów 10 Urodzin TVS!

Huczny Jubileusz TVS zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim odkrywamy przed Wami co raz więcej kart dotyczących tego wydarzenia. Mamy dla Was kolejne nowości i ciekawostki – przekonajcie się sami, co Was czeka za miesiąc!
 

 
Już niedługo, bo 28 kwietnia w sobotę, widzimy się na Placu przez Spodkiem w Katowicach na uroczystym koncercie z okazji 10 Urodzin Telewizji TVS. Przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji –zaczynając od Miasteczka Zabaw dla najmłodszych, poprzez bazę food tracków dla największych głodomorów, skończywszy na specjalnej strefie zdrowia i relaksu dla seniorów.
Najwięcej będzie się działo oczywiście na scenie – to właśnie na niej wystąpią czołowe gwiazdy szlagierowej (i nie tylko!) sceny muzycznej. Impreza coraz bliżej, więc zdradzamy Wam kolejnych artystów, którzy swoim występem uświetnią ten wyjątkowy koncert!
 

 
Tomasz Calicki, De Silvers, Metrum, Brygida i Robert Łukowski, Bernadeta Kowalska, Mirosław Jędrowski, Freje, Mona Lisa, Grzegorz Poloczek i Arkadia Band.
Przed nami jeszcze część artystów – a wśród nich GWIAZDY WIECZORU! Bądźcie z nami na bieżąco, by pierwsi dowiedzieć się, czy Wasi ulubieńcy będą razem z nami świętować okrągłą rocznicę istnieniaTelewizji TVS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *