Zapowiedzi TV

Zobacz MTV Unplugged Brodka spod samej sceny

4 kwietnia br. do sprzedaży trafiła ściśle limitowana pula 50 biletów na MTV Unplugged Brodka, które pozwalają na zobaczenie tego wyjątkowego występu spod samej sceny! Akustyczny koncert artystki w ramach odbędzie się już 12 kwietnia br. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.
 

 
Wokalistka, w ramach kultowego formatu MTV Unplugged,  wykona najważniejsze utwory ze swojego repertuaru  w wersji bez prądu. Wyjątkowy koncert Brodki uzyska niezwykłą oprawę wizualną, a całość wyreżyseruje Agnieszka Smoczyńska – twórczyni głośnych „Córek Dancingu” – jednego z najoryginalniejszych  i najbardziej nagradzanych polskich filmów ostatnich lat.  Ściśle limitowana pula 50 biletów na koncert dostępna jest na stronie ticketmaster.pl.

MTV Unplugged to kultowa seria koncertów, w której najwięksi muzycy prezentują swoje utwory w wersji akustycznej. Brodce na scenie towarzyszyć będzie kilkunastoosobowy zespół, w składzie którego pojawią się muzycy grający na tak rzadko używanych instrumentach, jak fisharmonia i piła. Brodka znana jest z oryginalnego i niepowtarzalnego brzmienia łączącego pozornie niepasujące do siebie elementy różnych stylów muzycznych. Artystka ogromną rolę przykłada również do warstwy wizualnej, dzięki czemu jej koncerty są niezapomnianym przeżyciem.

Od 4 kwietnia br. dostępna jest ściśle limitowana pula biletów, która pozwala na zobaczenie wyjątkowego koncertu MTV Unplugged Brodka z odległości zaledwie kilku metrów. Na scenie wraz z Brodką pojawi się wyjątkowy gość specjalny. Wejściówki można zakupić na stronie www.ticketmaster.pl.

Za całokształt wyjątkowego występu MTV Unplugged Brodka będzie odpowiedzialna wielokrotnie nagradzana reżyserka Agnieszka Smoczyńska, jedna z najciekawszych autorek polskiego kina ostatnich lat. Koncertowi towarzyszyć będzie także jedyna w swoim rodzaju oprawa wizualna, którą przygotowuje Aleksandra Wasilkowska, słynna architektka, urbanistka i scenografka. Jej projekty były prezentowane
w m.in. Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Guggenheim Museum w Nowym Jorku, Seoul Art Center w Korei Południowej, Narodowej Galerii Zachęta i Bunkrze Sztuki w Krakowie.

Album MTV Unplugged zostanie wydany na specjalnej edycji CD w czerwcu nakładem PIAS Recordings. Wydawnictwo zostanie zmiksowane przez Luke’a Smitha – producenta odpowiedzialnego za brzmienie płyt takich wykonawców, jak m.in. Foals, Crystal Fighters i Everything Everything. Smith pracował również przy rejestracji płyty „Sounds of the Universe” Depeche Mode.

Koncert MTV Unplugged Brodka zostanie zarejestrowany 12 kwietnia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Pełny zapis koncertu MTV Unplugged Brodka emitowany będzie na antenach MTV Polska i MTV Music oraz online wyłącznie w serwisie player.pl, gdzie dostępne są także inne koncerty z cyklu MTV Unplugged, w wykonaniu m.in. takich artystów, jak: Hey, Wilki, Kayah oraz O.S.T.R.

Partnerami projektu są: Levi’s, player, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Województwo Lubelskie.

Wyłącznym dystrubutorem biletów na wydarzenie jest Ticketmaster Polska. Bilety są dostępne na stronie www.ticketmaster.pl. Wejściówki na MTV Unplugged Brodka zdobyć można również w konkursie zorganizowanym przez markę Levi’s. Więcej informacji na stronie mtv.pl/levis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *