Rezolutny pies Pat powraca na antenę Boomeranga

Już w kwietniu widzowie Boomeranga przypomną sobie, dlaczego pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Na antenie stacji pojawią się premierowe odcinki pierwszego sezonu serialu „Pat i świat”, czyli urzekającej historii o przyjaźni Loli i jej rezolutnego zwierzaka, Pata.

 

 

W nowych odcinkach serialu Lola postanowi wybrać się ze swoją najlepszą przyjaciółką na leśny biwak. W przygotowaniach do wyprawy pomoże im oczywiście Pat, który będzie również strzegł ich namiotu podczas noclegu. Odwaga dzielnego czworonoga zostanie jednak wystawiona na próbę, kiedy w ciemności pojawią się złowieszcze cienie. Pomoc Pata bardzo przyda się także gdy Lola zgubi swoją pracę domową. Szybko okaże się, że za jej zaginięciem stoi główny wróg dziewczynki, niesympatyczny Victor.

Chłopak będzie starał się utrudnić życie bohaterom również w odcinku, w którym Lola, Pat i Czapuś będą świętować Halloween. Na szczęście, dzięki czujności bystrego psa, uda się uniknąć kłopotów. Dwójka najlepszych przyjaciół wybierze się również na wyprawę i odwiedzi plac budowy, na którym pracuje mama Loli. Dziewczyna będzie chciała zebrać tam materiał do artykułu dla szkolnej gazetki.

Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu „Pat i świat” w poniedziałek 9 kwietnia o 14:00.

Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 14:00 na antenie Boomeranga.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.