Technologia - Promocje

ZOTAC GAMING prezentuje serię kart GeForce RTX 3080 Ti i RTX 3070 Ti

ZOTAC Technology Limited, globalny producent innowacyjnych rozwiązań komputerowych, zaprezentował dwie nowe serie wyjątkowo wydajnych kart graficznych – ZOTAC GAMING GeForce RTX™ 3080 Ti i ZOTAC GAMING GeForce RTX™ 3070 Ti.

 

Nowe jednostki oparte są na zaawansowanej architekturze NVIDIA Ampere z ulepszonymi rdzeniami CUDA i rdzeniami Tensor. Charakteryzują się szybką pamięcią oraz dużą przepustowością, co zapewnia potężną wydajność w grach. W skład serii RTX 3080 Ti wchodzą modele AMP Extreme Holo, AMP Holo, Trinity OC i Trinity, natomiast w skład serii RTX 3070 Ti – AMP Extreme Holo, AMP Holo i Trinity.

Karty GeForce RTX 3080 Ti, napędzane przez architekturę NVIDIA Ampere, zapewniają niesamowity skok wydajności i jakości generowanego obrazu dzięki takim funkcjom jak Ray Tracing, NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex czy NVIDIA Broadcast. Dodatkowa pamięć pozwala przyspieszyć działanie najpopularniejszych aplikacji dla twórców.

NAGRADZANY DESIGN

Modele AMP Holo charakteryzują się unikatowym designem HoloBlack, który został wyróżniony prestiżową nagrodą 2021 Red Dot Award i zapewniają fabrycznie podkręconą wydajność bez potrzeby ingerencji ze strony użytkownika. Wyróżniają się holograficznym wykończeniem przypominającym zorzę polarną, a dynamiczne oświetlenie RGB można dostosować do własnych potrzeb za pomocą aplikacji FireStorm, które umożliwia zmianę kolorów i trybów.

Karty AMP Extreme Holo posiadają chłodzenie skoncentrowane na osiąganiu wysokiej wydajności. W modelach tych również zastosowano design HoloBlack oraz elementy wzornicze znane z innych modeli serii 30 od ZOTAC GAMING. Z kolei jednostki Trinity stawiają na bardziej minimalistyczny styl, który łączy estetykę z funkcjonalnością. Wzmocniony metalowy backplate podkreśla podświetlenie RGB, które jest wtopione w wyrzeźbione ścieżki, nadając kartą z tej serii unikalny wygląd, a także pozytywnie wpływając na przepływ powietrza.

WYDAJNE CHŁODZENIE

Seria ZOTAC GAMING GeForce RTX 3080 Ti wynosi wydajność chłodzenia na jeszcze wyższy poziom, wykorzystując 3-slotowy, masywny aluminiowy radiator podzielony na trzy sekcje, aby w pełni otoczyć miedziane ciepłowody dla optymalnego przewodnictwa cieplnego. Nowy, ulepszony układ rurek został osadzony w gęściej upakowanej przestrzeni i zapewnia o 72% więcej bezpośredniego kontaktu niż modele poprzedniej generacji, aby szybciej odprowadzać ciepło od rdzenia.

Wszystkie nowe modele z serii RTX 3080 Ti i RTX 3070 Ti wykorzystują udoskonalony system chłodzenia IceStorm 2.0. Potrójne wentylatory z 11 łopatkami zapewniają nawet o 10% większy przepływ powietrza niż wentylatory poprzedniej generacji. AMP Extreme Holo posiada trzy wentylatory 100mm dla maksymalnej dynamiki przepływu powietrza. Zwiększono całkowitą liczbę ciepłowodów do ośmiu i jest to największa ilość stosowana w kartach graficznych ZOTAC GAMING.

Dodatkowe ulepszenia w zakresie wydajności i żywotności obejmują funkcje FREEZE Fan Stop i Active Fan Control, które pozwalają kartom graficznym ZOTAC GAMING być bardziej wydajnymi i cichszymi. FREEZE zatrzymuje wentylatory, gdy GPU jest w stanie spoczynku, podczas gdy Active Fan Control pozwala użytkownikom na niezależną regulację obrotów wentylatorów.

POCZUJ WZMOCNIENIE

Użytkownicy mogą dostrajać i monitorować swoje karty graficzne w czasie rzeczywistym za pomocą FireStorm. Aplikacja pozwala dostosowywać lub synchronizować efekty poszczególnych stref oświetlenia, regulować prędkość wentylatora i wiele więcej. AMP Extreme Holo posiada funkcję Dual BIOS kontrolowaną właśnie w FireStorm. Posiadacze kart ZOTAC GAMING mogą także przełączać się w tryb QUIET w celu obniżenia poziomu hałasu przy utrzymującej się nieznacznie wyższej temperaturze. Dostępny jest także tryb AMPLIFY, który charakteryzuje się niższymi temperaturami i nieznacznie wyższym poziomem hałasu.

DOSTĘPNOŚĆ

Seria ZOTAC GAMING GeForce RTX 3080 Ti będzie dostępna w sprzedaży od 3 czerwca, natomiast seria ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti od 10 czerwca. Z kolei karty AMP Extreme Holo pojawią się w sprzedaży na początku lipca.

GŁÓWNE CECHY:

– 12GB / 8GB (3080 Ti / 3070 Ti) pamięci GDDR6X

– 10240 / 6144 (3080 Ti / 3070 Ti) rdzeni CUDA

– Druga generacja rdzeni Ray Tracing, trzecia generacji rdzeni Tensor

– HoloBlack Design (wybrane modele)

– Podświetlenie SPECTRA 2.0 RGB

– Zaawansowany system chłodzenia IceStorm 2.0

– Active Fan Control oraz FREEZE Fan Stop

– Metalowy frontplate (wybrane modele)

– RGB LED Backplate

Seria ZOTAC GAMING GeForce RTX 3080 Ti – Landing Page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *