NC+Sport w TV

Żużel: Speedway of nations w Canal+

 Pierwszy półfinał żużlowego Speedway of nations odbędzie się w niemieckim Landshut. Transmisja w sobotę, 4 maja, od 18:30 w Canal+.

 

Speedway of nations to cykl składający się z dwóch półfinałów i jednodniowego finału. W stawce znalazło się 14 reprezentacji. W pierwszym półfinale w Landshut pojadą zespoły Czech, Niemiec, Włoch, Słowenii, Szwecji, Ukrainy i Polski, w drugim, który odbędzie się 11 maja w Manchesterze obejrzymy kadry Wielkiej Brytanii, Australii, USA, Danii, Francji, Finlandii i Łotwy.

Poznaliśmy już skład reprezentacji Polski, który wystąpi w pierwszym półfinale. Trener Marek Cieślak zdecydował się na powołanie Macieja Janowskiego, Bartosza Zmarzlika i Bartosza Smektały. Rolę rezerwowych będą pełnić Patryk Dudek i Maksym Drabik.

W 2018 roku polska reprezentacja zdobyła brązowe medale. Cały cykl wygrali Rosjanie, drugie miejsce zajęli żużlowcy z Wielkiej Brytanii.

sobota, 4 maja

18:30 Speedway of nations – półfinał w Landshut z udziałem reprezentacji Polski, CANAL+ komentarz: Tomasz Dryła, Tomasz Bajerski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *