„Życie dla Gdańska. Paweł Adamowicz” – specjalne wydanie „Gazety Wyborczej”

Paweł Adamowicz rządził Gdańskiem przez dwie dekady. W specjalnym magazynie – poświęconym jego życiu i prezydenturze – redakcja „Gazety Wyborczej” opowiada, jakim był człowiekiem, pisze o ideałach, w które wierzył i pomysłach na Gdańsk, które realizował. Wspominają go przyjaciele oraz współpracownicy. Wydanie dostępne jest w sprzedaży od dzisiaj – wtorku, 12 marca br.

 

„Życie dla Gdańska. Paweł Adamowicz” to zbiór tekstów na temat różnych aspektów działalności prezydenta, m.in. o inwestycjach, które powstały za jego rządów, takich jak Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum II Wojny Światowej i Gdański Teatr Szekspirowski, czy o wsparciu, którego udzielał Lechii Gdańsk. W magazynie czytelnicy znajdą także wywiad Doroty Wodeckiej z Pawłem Adamowiczem z 2016 roku, historie spotkań prezydenta z gdańszczanami, a także fragmenty jego książek.

W wydaniu nie zabrakło również tekstów poświęconych Gdańskowi – najnowszych i archiwalnych oraz wyjątkowych fotografii miasta autorstwa Chrisa Niedenthala.

Magazyn „Życie dla Gdańska. Paweł Adamowicz” w objętości 108 stron ukazał się na rynku dzisiaj – we wtorek, 12 marca br. w cenie 14,99 zł. Wspiera go autopromocja prowadzona na łamach „Gazety Wyborczej”, w serwisie Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania promocyjne przygotował i zaplanował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *