MediaWAŻNE

4KUNIVERSE od 1 listopada 2018 na satelicie Hotbird

Przy okazji targów MIPCOM 2018, 4KUNIVERSE, kanał TV o tematyce rozrywkowej, dostępny 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu, potwierdził, iż od 1 listopada 2018 roku będzie dostępny na popularnej pozycji satelitarnej HOTBIRD.

 

 

4KUNIVERSE to treści obejmujące oryginalne seriale TV, filmy, programy dokumentalne i sportowe oraz ramówkę największej oglądalności, wszystko w jakości 4K HDR. Dzięki obecności na pozycji HOTBIRD, kanał dotrze do kluczowych sieci kablowych i IPTV, zyskując dziesiątki milionów subskrybentów. 4KUNIVERSE jest kodowany i szyfrowany, oparty o technologie HLG HDR, Wide Colour Gamut, z klatkowaniem 50/s i paletą barw umożliwiającą 1,07 mld kolorów.

“Cieszymy się mogąc powitać 4KUNIVERSE na naszej platformie UHD na pozycji HOTBIRD. Zniewalająca oferta seriali, filmów i programów dokumentalnych w jakości UHD, a także transmisji wydarzeń sportowych, przyciągnie i zachwyci nowe rzesze odbiorców z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej,” powiedział Gerry O’Sullivan, wiceprezes wykonawczy Eutelsat ds. globalnych usług TV i wideo.

Dzięki długoterminowej umowie, obejmującej pojemność na satelicie Eutelsat HOTBIRD, 4KUNIVERSE doświadczy szybkiego wzrostu oglądalności w Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie. Ekscytującym jest bycie w technologicznej czołówce usług TV. Wspólnie z HOTBIRD będziemy mogli wypełniać najśmielsze oczekiwania naszych klientów, w zakresie obrazu najwyższej jakości: 4K HDR,” mówi Matthew Mancinelli, dyrektor generalny i założyciel 4KUNIVERSE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *