5. urodziny TVP ABC

15 lutego TVP ABC obchodzi swoje 5. urodziny – Urodziny na Piątkę! Z tej okazji Antena przygotowała dla najmłodszych widzów wspaniałe atrakcje: 300 nagród do wygrania w urodzinowym konkursie oraz fantastyczne niespodzianki w postaci najlepszych bajek i programów.

 

Świętowanie z TVP ABC rozpocznie się już od samego rana! Co godzinę od 9.00 do 18:00 na stronie internetowej abc.tvp.pl ukazywać się będą pytania konkursowe. W urodzinowej zabawie wśród 300 nagród znajdą się m.in.: gry planszowe, układanki, książki oraz ulubione przez najmłodszych pluszaki – literki z alfabetu TVP ABC, a także inne gadżety.

Od godziny 15.00 do 19.00 na Antenie TVP ABC prezentowane będą wybrane specjalnie na ten wyjątkowy dzień wspaniałe bajki i programy. Blok rozpocznie pierwszy odcinek nowej edukacyjnej serii „Nieziemscy”, a tuż po nim od godz. 15.25 najmłodsi widzowie TVP będą mogli obejrzeć trzy odcinki bajki „Strażak Sam”. Scooby Doo będzie rozwiązywał zagadki w dwóch odcinkach serii „Scooby Doo Show” od godz. 16.00, a od godz. 17.00 na Antenie TVP ABC zagoszczą trzy odcinki nowości „Bella i Sebastian”. O godz. 17.40 z widzami spotka się urocza „Mała Marinette”, a o godz. 18.00 rozpocznie się seria 4 odcinków animacji „Robot Trains”.

„Bella i Sebastian” i „Robot Trains” to nowe produkcje, które widzowie TVP ABC będą mogli obejrzeć już od marca w wiosennej ramówce.

Z okazji 5. Urodzin TVP ABC została wydana także płyta „TVP ABC – Przeboje na 5!”, zawierająca takie hity, jak: „Kolorowe kredki”, „Mydło lubi zabawę”, „Zabiorę brata”, „Kropelka złotych marzeń, „Rodzina Treflików”, „Piosenka z ogonkiem”, „Na wyspach Bergamutach”, „Moja fantazja” i wiele innych fantastycznych przebojów.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *