Andrzej Twarowski od 1 czerwca w Zapinamypasy.pl

Pierwsza audycja z udziałem Twarowskiego na antenie Zapinamypasy.pl już w najbliższy piątek, 1 czerwca o godz. 00.01
 

 
Jeden z najbardziej znanych, polskich dziennikarzy sportowych, przez lata komentator Canal+, współgospodarz kultowej Ligi Plus Ekstra wraca do pracy. Od 1 czerwca kibice będą mogli go słuchać na antenie radia i zobaczyć w programach wideo portalu Zapinamypasy.pl.
Twarowski jest współzałożycielem Zapinamypasy.pl – pierwszej polskiej stacji radiowej zajmującej się wyłącznie sportem. Projekt działa od 1 lutego. Radio to jeden z elementów większej całości, która obejmuje też portal informacyjny oraz programy wideo, które można oglądać zarówno pod adresem zapinamypasy.pl, jak i w serwisie youtube.
Były dziennikarz Canal+ nie mógł od razu rozpocząć pracy w Zapinamypasy.pl ponieważ obowiązywał go zakaz konkurencji do końca maja. Po tym okresie Twarowski dołącza do zespołu, jako jego największa gwiazda.
– Bardzo się cieszę na powrót „Twara”, który zbiega się z największą piłkarską imprezą czyli mundialem. Będziemy gotowi. Będzie nas widać i słychaćzapowiada redaktor naczelny Zapinamypasy.pl, Robert Małolepszy. – Andrzej poprowadzi dwie audycje. Pierwsza – „Mam pytanie” – to klasyczny talk show, którego gospodarzem zostanie „Twaro”. Jego gośćmi będą ludzie ze świata piłki, ale nie tylko. Program będzie dostępny zarówno w wersji wideo, nagramy go w naszym telewizyjnym studio, ale będzie też do posłuchania w radio, a potem jako podcastdodaje Małolepszy.
– Drugi format jest dedykowany do radia i będzie nawiązywał do rubryki, jaką Andrzej miał kiedyś w „Przeglądzie Sportowym”. Tytuł będzie ten sam czyli „Twaro why”. Chodzi oczywiście o jego związki z piłką angielską, która jest jego największą pasją i którą przez lata komentował. Pomysł jest taki, że kibice będą mogli zadzwonić do naszego studia czy też zadać pytanie przez media społecznościowe, a Twaro będzie odpowiadał. Na wszystkie sportowe tematy, nie tylko te piłkarskie, ale oczywiście z przewagą futbolu. Andrzej będzie też współgospodarzem naszego sztandarowego programu piłkarskiego ExtraTajm. Pierwszy odcinek z jego udziałem już w najbliższy poniedziałek 4 czerwca o godz. 11, kolejne w okresie mistrzostw świata w Rosji, na czas których program zyska nową nazwę EkstraTajm na Mundialuzapowiada naczelny Zapinamypasy.pl.
Twarowski poprowadzi też kilka specjalnych odcinków magazynu „Halo tu Mundial”, który jest nadawany na antenie Zapinamypasy.pl. To będą niespełna godzinne rozmowy z największymi sławami środowiska futbolowego i około futbolowego – gośćmi „Twaro” będą m.in: Grzegorz Lato, Antonii Piechniczek, Mateusz Borek i Dariusz Szpakowski.
– Na mundial szykujemy specjalną ramówkę. Kibice będą mogli razem z nami śledzić wszystkie mecze. Będziemy mieli też dwa programy dedykowane wydarzeniom w Rosji. Przedpołudniowy „Halo tu Mundial”, w którym skomentujemy rozegrane już spotkania oraz zapowiemy mecze dnia bieżącego oraz wspomniany już „Ekstra Tajm na Mundialu”. Ten drugi będziemy na żywo nadawać w wersji wideo – mamy takie możliwości technologiczne, by całą produkcję pokazywać live jako telewizję internetową. Założenie jest takie, że na antenę wchodzimy dosłownie minutę po zakończeniu ostatniego meczu dnia. Jak zwykle u nas gośćmi będą eksperci, piłkarze oraz znani dziennikarze, którzy podzielą się swoimi opiniami – zapowiada właściciel radia Bartosz Remplewicz.
– Andrzej po raz pierwszy na antenie Zapinamypasy.pl pojawi się 1 czerwca o godz. 00.01. To będzie specjalny, przygotowany wcześniej, niemal godzinny program. Na swój pierwszy radiowy dyżur przyjdzie 1 czerwca o godzinie 9.00. To wtedy wypowie pierwsze słowa na żywo w Zapinamypasy.pl. Spędzi z nami praktycznie cały dzień. Będziemy ten dzień relacjonować na naszych mediach społecznościowych. Będzie się działo zapowiada Małolepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *