AXN White oraz AXN Black odkodowane w nc+

Już od dziś aż przez 3 miesiące kanały AXN White oraz AXN Black odkodowane na platformie nc+.

 

 

 

 

Kanały odkodowane będą do 15.12.2017r.

Szczególnie polecane:
MIDNIGHT TEKSAS
PIĄTKI / 22:05 / AXN Black

Głównym bohaterem serialu jest Manfred Bernardo, który jest początkującym medium. Niezwykły talent odziedziczył po swojej babce, która także potrafiła kontaktować się ze zmarłymi. Poza nim w Midnight mieszka także wiedźma, upadły anioł, zawodowa morderczyni, duchy i wampiry. Istoty nadprzyrodzone mieszkające w Midnight obowiązuje jedna główna zasada: obywatel nie jest pożywieniem. Jest jednak wielu przybyszy, którzy chcieliby złamać ten zakaz.

CANDICE RENOIR
ŚRODY / 21:05 / AXN White

Tytułowa bohaterka serialu to policjantka z zespołu zajmującego się rozwiązywaniem spraw przestępstw w portowym mieście na południu Francji. Jest po rozwodzie, ma czwórkę dzieci. Jej codzienność to chwytanie przestępców, kłótnie z młodszą siostrą, odwożenie dzieci do szkoły i trzymanie w ryzach swojego zespołu policyjnego. Candice to kobieca wersja Columbo, w wysokich obcasach, z różową torebką i 9-milimetrową bronią w kaburze.
To doskonała okazja, aby zapoznać się z ramówką kanałów i zdecydować na upgrade swojego pakietu na stałe.

AXN White to angażujące i intrygujące kino amerykańskie i europejskie, najnowsze znane i lubiane propozycje serialowe i filmowe takie jak Unforgettable: zapisane w pamięci , Elementary sezon 4 czy Nastoletnia Maria Stuart.

Istniejący od października 2013 roku na polskim rynku, kanał AXN White jest jednym z ponad 40 tematycznych kanałów TV należących do koncernu Sony Pictures Television.

AXN Black to kanał oferujący mocne oblicze akcji, propozycje serialowo-filmowe przyprawiające o gęsią skórkę. Kino, gdzie prawdziwi bohaterowie wywołują silne emocje. Player, Mad Dogs, film

Mumia to tylko niektóre pozycje z oferty programowej.
Istniejący od października 2013 roku na polskim rynku, kanał AXN Black jest jednym z ponad 40 tematycznych kanałów TV należących do koncernu Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *