Internet & Gry

Barbara Rudnicka dyrektorem ds. rozwoju biznesu segmentu Internet w Agorze

2 stycznia br. do zespołu segmentu Internet w Agorze dołączyła Barbara Rudnicka, która objęła stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu. W nowej roli będzie m.in. współtworzyć strategie sektorowe, a także prowadzić rozmowy z potencjalnymi partnerami.
 


– W nowym roku, zgodnie z zapowiedziami zarządu Agory, stawiamy na intensywny rozwój biznesu – zarówno organiczny, jak i poprzez akwizycje. Barbara Rudnicka to energiczna menadżerka z dużą wiedzą na temat rynku inwestycyjnego i biznesu internetowego. Jestem przekonany, że z jej pomocą uda nam się zrealizować nasze ambitne plany
mówi Paweł Wujec, dyrektor segmentu Internet w Agorze.
Barbara Rudnicka ma wieloletnie doświadczenie inwestycyjne w obszarze venture capital i corporate M&A, zdobywane m.in. w MCI.BioVentures, Krajowym Funduszu Kapitałowym i WinVentures.
Od 2015 roku jako Investment Director w zespole New Business Development Grupy Bauer Media była odpowiedzialna m.in. za analizę potencjalnych celów inwestycyjnych, prowadzenie procesów akwizycyjnych oraz współtworzenie strategii rozwoju cyfrowej części firmy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej i w Skandynawii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *