MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Big Brother już od 13 września w TVN7

Już we wrześniu na antenie TVN7 wystartuje kolejna edycja programu „BIG BROTHER”. Pierwszy sezon wyjątkowego eksperymentu społecznego, w którym 17. obcych sobie osób zostało zamkniętych w jednym domu cieszył się wielką popularnością. Kontakt z programem miało aż 26 mln widzów, a w trakcie jego emisji Siódemka wyprzedziła konkurencję i stała się kanałem numerem 1. w niedzielnym paśmie o 20:00.

 

 

 

W nowej edycji główne odcinki programu zmienią dzień emisji z niedzieli na piątek. „BIG BROTHER ARENA” wystartuje już 13. września o godz. 20:00. Co tydzień w piątek w Domu Wielkiego Brata odbędą się nominacje, podczas których mieszkańcy wskażą osoby zagrożone odejściem. Kolejnym etapem będzie głosowanie widzów i w zależności od jego wyników, jeden z uczestników pożegna się z Domem. W programie prowadzący podsumują mijający tydzień, porozmawiają z gośćmi i rodzinami mieszkańców Domu Wielkiego Brata oraz pożegnają wyeliminowanego uczestnika.

Dodatkowo w piątki o 21:30, tuż po zakończeniu „BIG BROTHER ARENY” zostanie wyemitowany „BIG BROTHER+”, w którym widzowie zobaczą emisję live z Domu tuż po zakończeniu odcinka eliminacyjnego. Będzie to świetna okazja do obserwacji nastrojów i emocji panujących wśród uczestników tuż po „Arenie”.

Główne emisje programu zagoszczą na antenie Siódemki codziennie, od niedzieli do czwartku, o godz. 20:00. W dni powszednie TVN7 szykuje dodatkowo trzy łączenia na żywo z Domem Wielkiego Brata: „POBUDKA” o godz. 9.50, „POPOŁUDNIE” o godz. 14.25 oraz „PODWIECZOREK” o godz. 17.30. Wejścia antenowe live potrwają kilka minut i mają dodatkowo zaangażować widzów w interakcję z uczestnikami.

Ponadto od poniedziałku do czwartku po 23:00 zostanie wyemitowany „BIG BROTHER NOCĄ”, w którym goście wraz z prowadzącymi omówią najciekawsze wydarzenia dnia w Domu oraz podejrzą, co aktualnie dzieje się u mieszkańców.

Nowy „Big Brother” pojawi się także w Player.pl i na głównej antenie TVN. W niedzielę o 17.00 stacja szykuje godzinny program „BIG BROTHER TYDZIEŃ”, w którym podsumowane zostaną najważniejsze wydarzenia tygodnia. Będzie to skrót odcinków premierowych emitowanych w TVN7: od eliminacji, przez zadanie tygodniowe, aż po kolejne nominacje.

Druga edycja show zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco! W castingach do jesiennej serii wzięło udział 28 tys. osób!

Dane: NAM, 17.03 – 16.06.2019, COV A4+; SHR% dla pasma, niedziele 20:00 – 21:00, A16-49; SHR% dla TVN7 06:00 – 25:59

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *