Black weekend w nc+: dekoder 4K Ultra BOX+ za 1 zł miesięcznie na 24 mies

Platforma nc+ przygotowała specjalną ofertę na black weekend dla wszystkich fanów filmów, seriali i sportu w 4K. Tylko teraz podpisując nowe umowy na pakiety telewizji nc+, dekoder 4K Ultra BOX+ można otrzymać bez opłaty aktywacyjnej z czynszem najmu 1 zł miesięcznie na okres 24 miesięcy.

 

Promocja na dekoder 4K Ultra BOX+ łączy się z ofertami świątecznymi nc+, w ramach których klienci zawierający nowe umowy na usługi telewizyjne na 24 miesiące z opcją dodatkową CANAL+ mogą otrzymać w prezencie: pakiet trzech kanałów HBO oraz HBO GO, dwóch kanałów Cinemax, pięciu kanałów FilmBox, dwunastu kanałów Multi Man Pack oraz kolekcję Fox Play i National Geographic Play na okres 24 miesięcy.

Wśród treści 4K oraz 4K HDR dostępnych na platformie nc+ można znaleźć m.in. wybrane mecze LOTTO Ekstraklasy, Premier League, LaLiga i Bundesligi oraz hity filmowe, seriale, produkcje oryginalne CANAL+, widowiska muzyczne i programy dokumentalne. Dzięki ekskluzywnym umowom zawartym przez nc+ z amerykańskimi studiami filmowymi 20th Century Fox Film oraz NBCUniversal International, abonenci CANAL+ zobaczą jako pierwsi w polskiej telewizji największe hity kinowe tych producentów w jakości 4K.

Treści 4K i 4K HDR są emitowane na należącym do platformy nc+ kanale CANAL+ 4K Ultra HD oraz są dostępne w kolekcji CANAL+ 4K bezpośrednio na dekoderze 4K Ultra BOX+.

Kanał CANAL+ 4K Ultra HD można teraz otrzymać za 0 zł/mies. w prezencie przez 6 miesięcy przy zawarciu umowy na 24 mies. na pakiet Comfort+ z CANAL+ lub Extra+ z CANAL+. Po okresie promocyjnym opłata za kanał wyniesie 10 zł/mies. (lub możliwość rezygnacji). Natomiast w pakietach Superpremium+ i Vip+Max za 0 zł przez cały okres trwania umowy.

 

O dekoderze 4K Ultra BOX+

Dekoder 4K Ultra BOX+ gwarantuje możliwość odbioru obrazu w perfekcyjnej jakości, z czterokrotnie większa ilością detali niż w standardzie HD. Dzięki obsługiwanej przez dekoder technologii wysokiej dynamiki jasności (HDR), ale również odwzorowaniu szerokiej palety barw (Wide Colour Gamut), szybkim odtwarzaniu klatek filmu (High Frame Rate) i większej głębi bitowej, emitowane treści można oglądać w jeszcze bardziej realistycznym, ostrzejszym i bardziej szczegółowym obrazie 4K.

Tak jak wszystkie nowoczesne dekodery nc+, 4K Ultra BOX+ można podłączyć do internetu i zyskać dostęp do bogatej biblioteki VOD i nc+ GO TV, w której znajduje się ponad 12 000 filmów, seriali i programów na życzenie, w tym prawie 100 pozycji programowych w 4K. Dzięki dostępowi do wypożyczalni filmów bezpośrednio na dekoderze, fani kina będą mogli zobaczyć również najnowsze kinowe produkcje na ekranie telewizora, jeszcze przed premierą w TV.

Dekoder 4K Ultra BOX+ pozwala na nagrywanie trzech programów w tym samym momencie, przy jednoczesnym oglądaniu czwartego „na żywo” (pod warunkiem wyposażenia instalacji antenowej w konwerter Unicable lub Wide-Band).  Korzystając z tego samego konwertera, dekoder zyskuje kolejną funkcjonalność „Fast Zapping”, co gwarantuje bardzo szybkie przełączanie się między kanałami. 4K Ultra BOX+ jest wyposażony w dysk o pojemności 1 TB i można na nim nagrać do 600 godzin ulubionych programów TV.

Platforma nc+ to nowoczesna i najbogatsza pod względem oferty programowej platforma płatnej telewizji premium w Polsce. W skład sportowych praw platformy nc+ wchodzą: LOTTO Ekstraklasa, wybrane mecze Bundesligi i LaLiga Santander, NBA, najlepsza żużlowa liga świata PGE Ekstraliga, cykl Speedway Grand Prix, siatkarska Liga Mistrzów CEV, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, PGNiG Superliga, a także Puchar Sześciu Narodów w rugby, najważniejsze turnieje golfowe oraz wybrane gale boksu zawodowego. Jako lider technologii 4K HDR na polskim rynku, platforma nc+ oferuje najbogatszy dostęp do treści w najwyższej jakości obrazu na kanale CANAL+ 4K Ultra HD oraz w ramach kolekcji na życzenie.

Więcej informacji na temat oferty 4K, dekodera, technologii i kanału CANAL+ 4K Ultra HD można znaleźć na stronie ncplus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *