Radio

“Cały rock wakacje!” – lato z Rock Radiem

Już w piątek, 26 czerwca br. Rock Radio zaproponuje swoim słuchaczom pierwsze nowości programowe na lato. W wakacyjnej ramówce stacji – pod hasłem “Cały rock wakacje!” – znajdą się m.in. audycje poświęcone festiwalom rockowym, które przeszły do historii, kolejny Wielki Test z Klasyki Rocka oraz program na żywo nadawany z ogródka Hard Rock Cafe w Warszawie.

 

“Cały rock wakacje!” – pod takim hasłem w najbliższy piątek rusza wakacyjna ramówka Rock Radia.

Wśród nowości na lato przygotowanych przez redakcję stacji jest audycja “Bezludna wyspa”, nadawana codziennie o 18:15. Goście Rock Radia – aktorzy, muzycy, celebryci opowiedzą w niej, jaką płytę zabraliby ze sobą na bezludną wyspę i dlaczego. Z kolei w programach “Koncert mojego życia” po godzinie 10:00 i “Festiwal Rocka” po godzinie 19:00 słuchacze będą mieli okazję przenieść się w czasie i powspominać festiwale, które przeszły do historii rocka.

Dodatkowo w każdy piątek, począwszy od 26 czerwca 2020 r., w godz. 15:00 – 20:00 Rock Radio nadawać będzie na żywo z centrum Warszawy. Plenerowe studio rozgłośni kolejny raz stanie w ogródku restauracji Hard Rock Cafe.

Oprócz tego przez całe wakacje słuchacze Rock Radia będą mogli zmierzyć się w eliminacjach do Wielkiego Testu z Klasyki Rocka. Najlepsi powalczą o zwycięstwo w finale, zaplanowanym na koniec wakacji.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin zabawy już wkrótce dostępne będą na rockradio.pl.

Redakcja Rock Radia kontynuuje też akcję nagrywania klipów ze słuchaczami. W lipcu, z okazji 2. rocznicy śmierci Kory – Olgi Sipowicz, zespół stacji wraz z odbiorcami będzie pracować nad nową wersją utworu “Cykady na cykladach” Maanamu, w hołdzie wokalistce. Obecnie trwa nagrywanie klipu do piosenki “Wieża radości, wieża samotności”, a do akcji Rock Radia włączył się zespół Sztywny Pal Azji. . Więcej informacji

Dotychczas premierę miały już 2 takie klipy – w kwietniu br., w ramach akcji #Zostan w domu z Rock Radiem, powstała specjalna wersja piosenki “Kryzysowa Narzeczona” zespołu Lady Pank – nagrali ją słuchacze stacji wraz z Janem Borysewiczem, zaś pod koniec maja można było zobaczyć klip do piosenki “Nadzieja” zespołu Ira, który stworzyli odbiorcy Rock Radia wraz z liderem Arturem Gadowskim i pozostałymi muzykami grupy. Klipy można zobaczyć na rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na Facebooku i w kanale na platformie YouTube.

Rock Radio będzie promować swoje wakacyjne propozycje na antenie, na stronie internetowej rozgłośni rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na Facebooku.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

www.rockradio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *