MediaZapowiedzi TV

Czerwcowe premiery w CBS Europa

Nagrodzona Oscarem animacja, trzymający w napięciu serial sci-fi od Stevena Spielberga, kino familijne i bawiące do łez komedie – to wszystko już w czerwcu na CBS Europa! W nadchodzącym miesiącu CBS Europa zaprasza na wielki hit kinowy – nagrodzony statuetką Oscara dla najlepszej animacji western „Rango” w gwiazdorskiej obsadzie. Bohaterem jest Rango – kameleon, któremu głosu użyczył sam Johnny Depp. Jaszczurka błąka się po pustyni Mojave, gdy nagle trafia do skorumpowanego miasteczka Dirt, gdzie zostaje… szeryfem. W czerwcu zobaczyć będzie można także komedię muzyczną „Szkoła rocka” opowiadającą o Dewey’u – wyrzuconym z zespołu rockowego muzyku, który zatrudnia się w prestiżowej szkole, gdzie próbuje stworzyć klasowy zespół muzyczny. Na kanale pojawi się również trzymający w napięciu serial sci-fi współprodukowany przez samego Stevena Spielberga – „Wybrańcy obcych” z młodziutką Dakotą Fanning w jednej z głównych ról. Seria opowiada o spotkaniu z Obcymi, które splata ze sobą losy kolejnych pokoleń rodzin Keysów, Crawfordów i Clarke’ów.

 

Wybrańcy obcych
1 czerwca od 12:15 (odcinki 1-5)
2 czerwca od 12:15 (odcinki 6-10)
PREMIERA

Jak jedno spotkanie z Obcymi może wpłynąć na życie kolejnych pokoleń? Losy rodzin Keysów, Crawfordów i Clarke’ów są ze sobą w tajemniczy sposób splecione od czasów II wojny światowej. Pięć pokoleń nosi tajemnicę Obcych. Czy Allie Keys jest kluczem do przyszłości?

Współprodukowany prze Stevena Spielberga 10-odcinkowy serial science fiction z młodziutką Dakotą Fanning w jednej z głównych ról.

Tytuł: Wybrańcy Obcych (Steven Spielberg’s Taken)
Produkcja: USA, 2002 rok
Obsada: Dakota Fanning, Matt Frewer, Emily Bergl, Heather Donahue

Rango
1 czerwca o 21:00
PREMIERA

Rango to pogrążony w kryzysie kameleon, który egzystencjalne rozterki przepracowuje na nieprzyjaznej pustyni Mojave. Czyhają tu różne niebezpieczeństwa, doskwiera brak wody… lecz smak prawdziwego ryzyka Rango pozna w ogarniętym suszą i zdominowanym przez wszelkiej maści bandytów miasteczku Dirt. Czy jako stróż prawa Rango uratuje miasto i jego mieszkańców?

Nagrodzony Oscarem dla najlepszej animacji western w gwiazdorskiej obsadzie.

Głosu kameleonowi użyczył Johnny Depp.

Tytuł: Rango (Rango)
Produkcja: USA/Wielka Brytania, 2011 rok
Reżyseria: Gore Verbinski
Obsada: Johnny Depp, Isla Fisher, Timothy Olyphant, Abigail Breslin

Szkoła rocka
8 czerwca o 20:00
PREMIERA

Dewey Finn przeżywa prawdziwy kryzys. Nie dość, że zostaje wyrzucony ze „swojego” zespołu rockowego, to jeszcze popada w coraz większe długi. Zdesperowany mężczyzna szuka jakiejkolwiek pracy. Gdy dostaje informację o wakacie w prestiżowej szkole, nie waha się udawać nauczyciela.
I choć jego zdolności pedagogiczne budzą wątpliwości uczniów, Dewey szybko wciąga ich w projekt muzyczny… czyli w jedyną rzecz, na jakiej się zna. Cel to stworzenie zespołu grającego prawdziwego, klasycznego rocka. Czy z sukcesem?

Brawurowa komedia z Jackiem Blackiem w głównej roli.

Tytuł: Szkoła rocka (School of Rock)
Produkcja: USA/Niemcy, 2003 rok
Reżyseria: Richard Linklater
Obsada: Jack Black, Joan Cusack, Sarah Silverman, Mike White

Czułe słówka
15 czerwca o 20:00
PREMIERA

Aurorę Greenway i jej córkę Emmę łączą bliskie, choć niełatwe relacje. Ekscentryczna wdowa jest dominującą osobą, dlatego Emma szybko opuszcza dom i bardzo młodo wychodzi za mąż za nieakceptowanego przez matkę Flapa Hortona. Biegną lata, pojawiają się dzieci Emmy, a więź obu kobiet – podtrzymywana także przez nieustanne rozmowy telefoniczne – jest pełna miłości, ale
i napięć wynikających z dzielących je różnic. Kiedy Emma podejrzewa Flapa o romans, życie Aurory nabiera rumieńców za sprawą sąsiada – emerytowanego astronauty Garretta Breedlove’a…

Głośny, nagrodzony pięcioma Oscarami komediodramat z wybitnymi kreacjami Shirley MacLaine, Debry Winger i Jacka Nicholsona.

Tytuł: Czułe słówka (Terms of Endearment)
Produkcja: USA/Niemcy, 1983 rok
Reżyseria: James L. Brooks
Obsada: Shirley MacLaine, Debra Winger, Jack Nicholson, Danny DeVito, Jeff Daniels, John Lithgow

Ilu miałaś facetów?
22 czerwca o 20:00
PREMIERA

Ally Darling to urocza singielka z Bostonu, której ostatnio niezbyt układa się w życiu. Brak pracy
i miłości nie spędzałyby może snu z jej powiek, gdyby nie artykuł, z którego dziewczyna dowiaduje się, że kobiety, które miały więcej niż 20 partnerów seksualnych, raczej nie mają szans na zamążpójście. Zatem gdy na liczniku pojawia się numer 20, Ally wie jedno – musi znaleźć tego jedynego wśród dotychczasowych chłopaków. W poszukiwania włącza się uroczy sąsiad Colin, obiecując wsparcie, w zamian za pomoc Ally w ukrywaniu się przed natrętnymi dziewczynami. Jaki będzie efekt tej transakcji?

Anna Faris i Chris Evans w komediowo-romantycznym duecie. I świetne epizody Martina Freemana oraz Andy’ego Samberga.

Tytuł: Ilu miałaś facetów? (What’s Your Number?)
Produkcja: USA, 2011 rok
Reżyseria: Mark Mylod
Obsada: Anna Faris, Chris Evans, Ari Graynor, Blythe Danner

Tysiąc słów
29 czerwca o 20:00
PREMIERA

Jack McCall jest agentem w wydawnictwie literackim. Zaangażowanie w pracę mężczyzny sprawia, że jego żona Caroline oraz ich malutki synek są na drugim planie. Kariera Jacka to nie tylko wielki wysiłek, ale także krętactwa, półprawdy i wykorzystywanie ludzi. Potrafi zagadać każdego, przekonując do swoich racji. Sytuacja zmienia się, gdy spotyka duchowego guru chcącego wydać książkę. Jack próbuje na nim swoich typowych sztuczek, lecz efekt jest niespodziewany. Przed domem agenta wyrasta magiczne drzewo. Każde wypowiedziane przez Jacka słowo to jeden spadający liść. Ostatni liść będzie oznaczał koniec…

W głównej roli jak zawsze zabawny Eddie Murphy.

Tytuł: Tysiąc słów (A Thousand Words)
Produkcja: USA, 2012 rok
Reżyseria: Brian Robbins
Obsada: Eddie Murphy, Kerry Washington, Cliff Curtis, Clark Duke

foto, źródło. CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *