Czerwiec na kanale Nat Geo People

Czerwiec na kanale Nat Geo People spędzimy za kulisami niezwykle ciekawych zawodów. Udamy się wspólnie w „Ekskluzywny rejs”, by zobaczyć, jak od kuchni wygląda życie na gigantycznych wycieczkowcach. Poznamy załogę, zejdziemy pod pokład, zobaczymy, jak obsługuje się gości w miejscu, które pracuje 24 godziny na dobę. Będziemy też znów gościć w klinice „Niezwykłego dr. Pola”, który jest ulubieńcem widzów Nat Geo People. Tajniki zawodu weterynarza to zawsze mnóstwo ciekawych historii i uroczych pacjentów.

 

EKSKLUZYWNY REJS
THE CRUISE 4
Premiery we wtorki od 25 czerwca od godz. 21.00
(3×60 min)

„Ekskluzywny rejs” powraca z nową serią, w której poznamy od kulis funkcjonowanie Majestic Princess – największego, najnowszego i najbardziej luksusowego statku we flocie Princess Cruises. Jest to pierwszy statek zbudowany specjalnie na rynek chiński.

Będziemy na pokładzie wraz z kapitanem i załogą, którzy podczas dziewiczego rejsu z Szanghaju do Sydney obsługują 3500 pasażerów oczekujących wakacji życia.

NIEZWYKŁY DR POL
THE INCREDIBLE DR. POL 8 COMPILATIONS
Premiery w niedziele od 16 czerwca o godz. 12:00 i 13:00
(8×60 min)

Lekarzy weterynarii z Michigan, doktora Jana Pola i jego współpracowników, czeka mnóstwo ciężkiej pracy, wyjazdów do nagłych wypadków, dyżurów w klinice, wystaw zwierząt gospodarskich i ważnych wydarzeń z życia rodzinnego. Wraz z tą zgraną ekipą będziemy świadkami wielu stresujących momentów, ale też licznych wzruszeń.

Będziemy towarzyszyć doktorowi Polowi w dniach, gdy do kliniki trafiają same dziwne przypadki, zobaczymy, jak wygląda udzielanie pomocy nietypowym pacjentom, np. lemurowi albo wielbłądowi, wyjedziemy też w teren do pacjentów, których nie da się przywieźć do weterynarza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *