Daniel Kuczaj potwierdził udział w „Tańcu z Gwiazdami”

Trener fitness, znany jako Qczaj, zatańczy wiosną w 9. edycji programu. Kto będzie mu partnerował w „Dancing with the Stars”? W jakim tanecznym stylu będzie czuł się najlepiej? Czy zyska uznanie widzów oraz jurorów?

– Tak, Daniel Józek Qczaj zatańcuje w „Tańcu z Gwiazdami” – napisał mężczyzna znany z tego, że jest fit i propaguje właśnie taki styl życia. Qczaj pochodzi z Podhala i jest jednym z najpopularniejszych trenerów fitness w Polsce. Sympatię zdobył m.in. dzięki temu, że używa charakterystycznego języka stylizowanego na góralszczyznę. – Jak pójdę w tango, to porządnie – dodał w poście.

Z kim będzie rywalizował? Wcześniej od niego udział w programie potwierdził tylko Mister Polski – Jakub Kucner. Kto jeszcze wystąpi w 9. edycji „Dancing with the Stars”? I jak duże szanse na zwycięstwo ma w tej stawce Qczaj? – Kruca fuks! Walcz o swoje – ja Ci mówię, że warto – motywuje się atletycznie zbudowany uczestnik show.

W ósmej edycji „Tańca z Gwiazdami” bardzo dobrze radziła sobie instruktorka i trenerka personalna Katarzyna Dziurska. Wysportowana uczestniczka dotarła do finału, gdzie w parze z Tomaszem Barańskim zajęła drugie miejsce. Czy w związku z tym Qczaj ma większe szanse na Kryształową Kulę? Wysportowana sylwetka i wytrzymałość mogą okazać się nie lada atutem podczas morderczych treningów przed występem, a charakterystyczne słownictwo i swada z pewnością przysporzą Danielowi Józefowi Kuczajowi dodatkowej popularności.

O tym, jak radzi sobie w „Tańcu z Gwiazdami”, widzowie będą mogli się przekonać już wiosną, oglądając program na antenie Telewizji Polsat oraz w IPLA.TV.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 1 marca w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *