DVB-TMediaZapowiedzi TV

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” w Nowa TV

Ogromna dawka wnętrzarskich inspiracji w sobotę i niedzielę o godz. 14:30. Sześciu zdolnych uczestników w rywalizacji o wyjątkową nagrodę pieniężną oraz tytuł najlepszego projektanta programu „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”. Pomysłowe aranżacje, wskazówki od znakomitych jurorów, Jakuba Szczęsnego i Anny Cybulskiej oraz Anna Wyszkoni w roli prowadzącej.

 

W każdym odcinku „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” na uczestników czeka zadanie polegające na stworzeniu projektu pomieszczenia jak najbardziej dopasowanego, pod względem funkcji i stylu, do wymagań bohaterów danego epizodu. Projekty mają być odpowiedzią na zmiany, które zachodzą w życiu bohaterów i na ich nowe potrzeby. Poszczególne aranżacje powstają w specjalnych boksach – kopiach projektowanego wnętrza.

Projektanci muszą wykazać się kreatywnością, stylem i co najważniejsze, trafić w gust domowników oraz dwuosobowego jury. Specjaliści – doceniany w Polsce i na świecie architekt i projektant Jakub Szczęsny oraz Anna Cybulska, architektka wnętrz, eliminują uczestnika, który w najmniejszym stopniu odpowie na potrzeby bohaterów odcinka. O zwycięzcy decydują natomiast sami bohaterowie, którzy jeszcze długo po programie będą mogli cieszyć się z efektów metamorfozy. Wygrany projekt zostanie zrealizowany w ich domu.

W ostatnim, finałowym odcinku do rywalizacji stanie dwójka najlepszych projektantów. – „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to konkurs na naprawdę wielką skalę, a zarazem ogromna dawka wnętrzarskich inspiracji przekazana w prosty, ale ciekawy sposób – podsumowuje prowadząca Anna Wyszkoni.

Program „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” podbił serca widzów w Holandii oraz Austrii. Wyprodukowano tam kilka edycji show.

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” w sobotę i niedzielę o godz. 14:30 w Nowa TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *