Dokument „Covid 19. Kto jest winny?” w Fokus TV

Eksperci szukają odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące koronawirusa. Dokument zawiera ekskluzywne materiały, które mogą zmienić punkt widzenia na globalne problemy, które wywołuje SARS-CoV-2. Jaką rolę w odegrał łuskowiec, a jaką człowiek? Co powinniśmy zrobić, by w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji?

 

Co stoi za pandemią?

W szokującym dokumencie „Covid 19. Kto jest winny?” grupa ekspertów na czele z Jane Goodall, kontrowersyjną aktywistką, oraz Paulem Watsonem stara się znaleźć odpowiedzi na pytania, które nurtują wszystkich ludzi w dobie pandemii. Skąd wziął się koronawirus? Jaka czeka nas przyszłość? Celem dokumentu jest zmiana punktu widzenia na otaczającą rzeczywistość.

Puszka Pandory

W dokumencie chiński aktywista Jinfeng Zhou pokazuje ekskluzywne nagrania łuskowców cierpiących na podejrzenie koronawirusa na kilka miesięcy przed wybuchem epidemii. Ale nawet jeżeli te zwierzęta nie przyczyniły się do wybuchu pandemii, to stały się one jej symbolem, podobnie jak  tego dokumentu. Badacz Andrea Crosta pokazuje w dokumencie gabońskie dżungle, gdzie w obozach kłusowników leżą na sobie tusze zabitych zwierząt, które mogą otworzyć kolejną puszkę Pandory…

Dokument „Covid 19. Kto jest winny?” w niedzielę 20 lutego o godz. 21:00 w Fokus TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *